Silesion.PL

serwis informacyjny

Mundialowa Karuzela Marzeń w NobleBet

W każdy dzień meczowy odbywających się Mistrzostw Świata w Katarze, czekać będzie w legalnych zakładach NOBLEBET nowa promocja, która będzie startowała o północy i kończyła się tego samego dnia o 23:59.

W NobleBet Mundialowa Karuzela Marzeń działać będzie na zasadzie zatrzymania się wskaźnika przy kopercie z promocją na dany dzień. Start karuzeli ze wskaźnikiem możliwy będzie poprzez kliknięcie w przycisk ZAGRAJ TERAZ, który będzie widoczny od 20.11 (00:00). Po wylosowaniu pojawi się karta z nazwą promocji i przyciskiem Szczegóły, po kliknięciu w Szczegóły otworzy się pop-up z krótkim opisem promocji i regulaminem.

Mundialowa Karuzela Marzeń Noblebet w trzech krokach:

  1. Kliknij Zagraj teraz – Zobacz jaki bonus dzisiaj otrzymujesz, sprawdzaj każdego dnia!
  2. Postaw kupon – Przygotuj swój kupon zgodnie z zasadami opisanymi na dany dzień.
  3. Odbierz swój bonus – Mundial z bonusami od Noblebet daje jeszcze więcej emocji! Każdego dnia meczowego podczas Mundialu masz szansę na ekstra środki!

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Polski Bukmacher Sp z o.o. (NOBLEBET) posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów dnia 3 stycznia 2019 r. o numerze PS4.6831.28.2017

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024