Silesion.PL

serwis informacyjny

MOYA Maciejowice – kolejna stacja w sieci

MOYA Stacja Paliw

MOYA Stacja Paliw

Sieć stacji paliw MOYA nie zwalnia tempa rozwoju. W Maciejowicach (woj. mazowieckie) został otwarty kolejny punkt
w niebiesko-czerwonych barwach. Nowa stacja funkcjonuje w sieci na zasadzie współpracy franczyzowej.

Obecnie w barwach MOYA znajduje się z 389 stacji paliw. Nowa stacja paliw zlokalizowana jest przy drodze wojewódzkiej relacji Wilga-Dęblin. Z racji na korzystne położenie obsługuje nie tylko klientów lokalnych, lecz także tranzytowych. Kierowcy mogą zatankować tu benzynę 95, olej napędowy standardowy, ON MOYA Power oraz LPG, a także skorzystać z kompresora. Menu gastronomiczne w Caffe MOYA obejmuje napoje gorące – kawę, herbatę, przekąski – hot-dogi, zapiekanki, kanapki oraz wybór ciastek. Sklep oferuje artykuły, które stanowią uzupełnienie zapasów na drogę oraz do domu.
Ze stacji z powodzeniem mogą skorzystać także kierowcy samochodów ciężarowych, dla których przygotowano szybki wlew diesla, płyn AdBlue i przestronny parking. Stacja czynna jest całą dobę przez 7 dni w tygodniu, także w niedziele niehandlowe.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024