Silesion.PL

serwis informacyjny

MOSiRowa feriada w Katowicach trwa: w ten weekend Laserowe Potyczki

MOSiRowa feriada trwa - informacja prasowa fot. Canva

Nadszedł czas na kolejną atrakcję podczas ferii zimowych w Katowicach! Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Katowicach, ATPTournament i Fundacja Taktyczna Akademii Kultury „TAK” organizują w najbliższy weekend widowiskowe zawody LaserTag.

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Katowic do aktywnego uczestnictwa w Laserowych Potyczkach. LaserTag to dynamiczny sport zespołowy, który łączy w sobie emocje paintballa czy ASG, z jednoczesnym brakiem fizycznej amunicji. Taka forma zabawy to doskonała okazja na spędzenie czasu w dynamiczny i radosny sposób podczas ferii zimowych. Liczymy na dużą frekwencję i niezapomniane chwile pełne emocji na Hali Sportowej Józefowska – mówi Daniel Muc, dyrektor MOSiR Katowice. 

W LaserTag gracze korzystają z niewidzialnych promieni świetlnych, a ich zadaniem jest zdobywanie punktów poprzez trafienia w przeciwników. Nie bez powodu LaserTag nazywany jest laserowym czy elektronicznym paintballem. Zamiast kontaktowej amunicji z farbą, która jest wykorzystywana w tradycyjnym paintballu, wykorzystuje się promienie podczerwone, emitowane przez karabin gracza, które są odbierane przez czujniki przeciwników, co umożliwia realistyczne starcia. Ta forma zabawy zapewnia nie tylko dużą dawkę adrenaliny, ale także bezpieczeństwo, co sprawia, że jest idealna zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. 

Podczas rozgrywek uczestnicy będą wyposażeni w specjalne, laserowe repliki broni oraz opaski z czujnikami. HS Józefowska, przy ul. Józefowskiej 40, zostanie przekształcona w arenę pełną dmuchanych przeszkód, które dodadzą strategicznego wymiaru rozgrywce. Kilkunastominutowe mecze gwarantują mnóstwo emocji oraz zdrowego ruchu dla wszystkich uczestników. 

Rozgrywki odbędą się w dniach 3-4 lutego 2024 r. w godzinach 10:00-16:00. Aby wziąć udział, konieczne jest zgłoszenie drużyny siedmioosobowej. Uczestnicy powinni mieć co najmniej siedem lat, a osoby poniżej 18 roku życia mogą uczestniczyć tylko pod opieką dorosłego. Rozgrywki potrwają po 1,5 godziny, co zapewni każdej drużynie wystarczającą ilość czasu na strategię i rywalizację. 

Chętni do udziału w wydarzeniu mogą zgłaszać się telefonicznie pod numerem 504 004 709. Szczegółowy regulamin rozgrywek jest dostępny na stronie https://www.mosir.katowice.pl/ferie.  

Warto podkreślić, że udział w wydarzeniu jest bezpłatny, co sprawia, że Laserowe Potyczki są doskonałą okazją do spędzenia aktywnego i niezapomnianego czasu podczas ferii zimowych. 

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tej ekscytującej przygodzie! Niech ferie w Katowicach będą pełne radości, emocji i sportowej rywalizacji!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024