Silesion.PL

serwis informacyjny

Mobilne granie Ekstraklasy bez ryzyka do 120 PLN

Promocja na niedzielę zapowiada się całkiem nieźle. Dziś grając przez aplikację lub stronę mobilną w forBET, bukmacher zwróci Tobie połowę stawki za trzy pierwsze przegrane kupony. Także śmiało odpalajcie naszą appkę i obstawiajcie bez obaw nawet Ekstraklasę.

Jedyne co musisz zrobić podczas niedzielnych zakładów, to pamiętać o ustawieniu dokładnej stawki 79 złotych. Być może dopiero pod koniec dnia zanotujesz pierwsze błędne kupony, dlatego bukmacher radzi grać cały dzień za taką kwotę. W sumie możesz otrzymać aż 120 złotych zwrotu w postaci bonusu za przegrane kupony!

Zasady promocji “MOBILNE GRANIE BEZ RYZYKA”

1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Promocja obowiązuje dnia 08.12.2019.

4. Do promocji kwalifikują się TYLKO trzy pierwsze kupony zawarte na STRONIE MOBILNEJ lub APLIKACJI. 

5. Kupony muszą zostać rozliczone 08.12.2019 do godz. 23:59.

6. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 79 PLN.

7. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia. Kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić min. 1.35.

8. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe.

9. Zwrot połowy stawki kuponu w postaci bonusu 40 PLN nastąpi w momencie gdy kupon okaże się przegrany.

10. Jeżeli np. dwa pierwsze zagrane kupony okażą się przegrane , a trzeci wygrany, to gracz otrzyma zwrot w postaci 80 PLN bonusu. Jeżeli każdy z trzech pierwszych kuponów za 79 PLN okaże się trafiony, a np. czwarty kupon będzie przegrany, to gracz nie otrzyma bonusu.

11. Obrót bonusem wynosi 3x po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni.

12. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

13. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady z oferty Sporty WIRTUALNE l i II, zakłady długoterminowe, zakłady specjalne oraz Combo Expert.

14. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w poniedziałek 09.12.2019 do godz. 16:00.

15. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

16. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

17. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author