Silesion.PL

serwis informacyjny

Mecz charytatywny Jagiellonii Białystok z Ruchem Lwów 9 lipca w Grajewie o godz. 12:00

Mecz charytatywny Jagiellonii Bialystok z Ruchem Lwow

Mecz charytatywny Jagiellonii Bialystok z Ruchem Lwow

Już w najbliższą sobotę (09.07) na Stadionie Miejskim im Witolda Terleckiego w Grajewie Jagiellonia Białystok rozegra mecz charytatywny z ukraińskim ekstraklasowiczem, Ruchem Lwów. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz fundacji United 24, która jest inicjatywą prezydenta Ukrainy, Wołodymyra Zełenskiego. Poniżej prezentujemy wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące tego spotkania.

Początek meczu charytatywnego Jagiellonia Białystok – Ruch Lwów jest przewidziany na najbliższą sobotę, 9 lipca, na godz. 12:00. Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie, mieszczącym się przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 30a. W wydarzeniu będzie uczestniczyła cała pierwsza drużyna Jagiellonii Białystok, na czele z żółto-czerwonymi gwiazdami – Michałem Pazdanem, Jesusem Imazem czy Markiem Gualem.

Celem imprezy jest uzbieranie kwoty wsparcia dla Ukrainy, która w całości zostanie przekazana fundacji United 24, która jest inicjatywą prezydenta Ukrainy, Wołodymyra Zełenskiego. Wobec tego wstęp na wydarzenie będzie możliwy jedynie poprzez zakup charytatywnych cegiełek, których jednostkowy koszt będzie wynosił 20 złotych. Cegiełki, w formie opasek na rękę, będzie można kupić w kasie przed Stadionem, która zostanie otwarta o godz. 11:00. Wydarzenie NIE JEST imprezą masową, wobec czego może w niej uczestniczyć maksymalnie 999 osób jednocześnie. Obowiązuje zasada pierwszeństwa.

Sobota jest środkowym dniem trwania Dni Grajewa, które rozpoczynają się w piątek (08.07), a kończą w niedzielę (10.07). W związku z tym charytatywny mecz Jagiellonia – Ruch odbędzie się w towarzystwie rozlicznych atrakcji zapewnionych przez miasto Grajewo, m.in. zlotu FoodTrucków, który odbywać się będzie w godzinach 12:00 – 21:00, czy licznych koncertów, w tym występu Agnieszki Chylińskiej. Wszystkie wydarzenia, na które również serdecznie zapraszamy, odbędą się na terenie boiska im. mjr Jerzego Matulanisa (ul. Wojska Polskiego 72).

Podczas trwania meczu charytatywnego czynny będzie jagielloński sklepik, w którym będzie można zaopatrzyć się w jagiellońskie gadżety oraz produkty. Na terenie imprezy pojawi się także gastronomia w postaci FoodTrucka. Nie zabraknie też możliwości zrobienia sobie zdjęcia czy ucięcia pogawędki z zawodnikami Żółto-Czerwonych.

Zakończenie wydarzenia jest przewidziane po godz. 14:00. Nie będzie to jednak koniec sobotnich atrakcji. Pozostała część imprezy odbędzie się na terenie Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii przy ul. Elewatorskiej 4 w Białymstoku. Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy pierwszej drużyny „Dumy Podlasia” pojawią się tam około godz. 17:00 i będą mogli się spotkać ze zgromadzonymi kibicami oraz miło spędzić czas przy rozstawionym na terenie Ośrodka grillu. Pragniemy zaznaczyć, że wziąć udział w wydarzeniu na terenie Ośrodka Szkoleniowego będą mogli jedynie karnetowicze po uprzednim okazaniu zakupionego karnetu (obowiązuje zarówno karnet na rundę jak i karnet na sezon). Wydarzenie nie jest imprezą masową, jednocześnie , nie jest biletowane, obowiązuje zasada pierwszeństwa. Uczestnicy są zobligowani do stosowania się do poleceń stewardów oraz spikera.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author