Silesion.PL

serwis informacyjny

Mateusz “Tarzan” Leśniak nowym rywalem Konrada Karwata na HIGH League 2

Mateusz Tarzan Lesniak nowym rywalem Konrada Karwata na HIGH League 2

Mateusz Tarzan Lesniak nowym rywalem Konrada Karwata na HIGH League 2

W ostatniej chwili Mateusz “Tarzan” Leśniak zastąpił w walce otwarcia kontuzjowanego Mariusza “Super Mario” Sobczaka i zmierzy się z Konradem Karwatem. Mateusz “Tarzan” Leśniak zadebiutował w oktagonie latem 2021 roku na gali Elite Fighters 1, gdzie pokonał Filipa Ćwieka decyzją sędziowską.

Mateusz Leśniak serszej widowni dał się poznać w programie Królowe życia, gdzie występuje jako partner życiowy Anny Renusz. Mateusz jest właścicielem “Tarzan Garage” zajmującą się renowacją motocykli.

5 lutego w Tauron Arenie Kraków w walce wieczoru gali HIGH League 2, niezwykłego sportowo-rozrywkowego show Malika Montany, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał “Owca” Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki – Lexy Chaplin i Agata “Fagata” Fąk. W karcie jest również Maciej “Zony” Zoniuk.

Wszystkie bilety na wydarzenie w Krakowie zostały już wyprzedane! Galę oglądać będzie można jedynie w PPV na HighLive.TV.

Gala transmitowana będzie w PPV na HighLive.TV.  Pełna oferta zakładów na galę HIGH League jest dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie www.eFortuna.pl i w aplikacji mobilnej.

Pełna karta walk:

  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak
  • Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk

Pojedynek o pas niskorosłych

  • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema
  • Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk
  • Piotr “czuuX” Czupryn vs Piotr “Edzio” Bylina
  • Alan “Alanik” Kwieciński vs Denis “Bad Boy” Załęcki
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert “Dredziasty” Węzka
  • Konrad Karwat vs Mateusz “Tarzan” Leśniak

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024