Silesion.PL

serwis informacyjny

Gdzie oglądać HIGH League 2? Ceny biletów i PPV.

PPV i bilety na gale High League freak fight

PPV i bilety na gale High League freak fight

 5 lutego w Tauron Arenie Kraków w walce wieczoru gali HIGH League 2, niezwykłego sportowo-rozrywkowego show Malika Montany, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał “Owca” Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki – Lexy Chaplin i Agata “Fagata” Fąk. W karcie jest również Maciej “Zony” Zoniuk.

High League 2 – pakiety PPV

Przy zakupie transmisji online z HighLeague mamy do wyboru dwa warianty PPV: Premium i Basic. Wybierając opcję Premium, mamy zapewnioną tranśmisję w jakości 1080p, dostęp do Hejt room’u oraz do zapisu wideo z gali na okres 7 dni. Koszt PPV Premium wynosi od 32,99 zł. Dla bardziej oszczędnych miłośników freak fightów dostępna jest opcja Basic PPV. W takim pakiecie otrzymujemy dostęp do transmisji gali w jakości 720p oraz zapisu wideo z gali przez 24 godziny od zakończenia gali. Koszt PPV Basic wynosi od 27,99 zł.

High League 2PPV PremiumPPV Basic
Jakość1080p720p
Zapis videodo 7 dnido 24 godzin
Kosztod 32,99 PLNod 27,99 PLN

High League 2 – test PPV

Przed zakupem PPV warto wykonaj test odtwarzacza. Wykonaj test na swoim urządzeniu aby mieć pewność, że nie występują żadne problemy z odtwarzaniem materiału.

High League 2 – cena PPV

Przy wyborze PPV Premium lub Basic cena zależna jest od wyboru metody płatności. Przykładowa cena dla Premium PPV gali High League 2 wynosi 32,99 zł przy opłaceniu dostępou poprzez HotPay lub Stripe. Natomiast wybierając metodę PaySafeCard lub Paypal, cena dostępu do gali wynosi już 35,99 zł.

Najtańsza wersja pay-per-view, czyli Basic PPV gali High League 2 to koszt 27,99 zł przy opłaceniu dostępou poprzez HotPay lub Stripe. Przy wyborze metod płatności w postaci PaySafeCard lub Paypal, cena dostępu do gali wynosi w takim wypadku 30,99 zł.

High League 2BASIC PPVPREMIUM PPV
HotPay27,99 PLN32,99 PLN
Stripe27,99 PLN32,99 PLN
PaySafeCard30,99 PLN35,99 PLN
Paypal30,99 PLN35,99 PLN

Bilety na High League 2

Bilety na wydarzenie w Krakowie są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 70 złotych. Do wyboru mamy miejsca na Trybunie, Płycie lub Premium.

Bilety Platinium to między innymi:

 • Dostęp do strefy cateringowej przed gala oraz w trakcie gali.
 • Wejście VIP na arenę.
 • Oddzielna strefa na płycie w najbliższej odległości od klatki walk.
 • Możliwość poznania gwiazd show-biznesu.
 • Bezpłatne wejście na After Party

Wstęp na galę/konferencję możliwy od 7-go roku życia – tylko z opiekunem. Wstęp samodzielny od 13-go roku życia.

Co to jest High League?

HIGH League to polska federacja organizująca gale typu freak fight. Pojedynki celebrytów toczone są głównie na zasadach MMA, czasami odbywają się także w innych dyscyplinach sportu walki, podczas których walczą znani youtuberzy, raperzy, influencerzy czy inne znane osoby ze świata mediów. Włodarzem High League jest znany raper Mosa „Malik Montana” Ghawsi.

Podczas HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube’a i TikToka. W okrągłej klatce pojawią się artyści, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne. W karcie walk nie zabraknie również gwiazd ze stolicy Małopolski. 

Aktualna karta walk High League 2:

 • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak
 • Agata “Fagata” Fąk vs Lexy Chaplin
 • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema
 • Maciej “Zony” Zoniuk vs Norbert “Dis” Gierczak
 • Piotr “czuuX” Czupryn vs Piotr “Edzio” Bylina
 • Kuba Nowaczkiewicz vs Hubert “Dredziasty” Węzka
 • Alan „Alanik” Kwieciński vs Denis „Bad Boy ” Załęcki
 • Konrad Karwat vs Mariusz “Super Mario” Sobczak

Co to jest PPV?

Pay-per-view (PPV lub near VOD) to określenie z języka angielskiego oznaczające płatną usługę oglądania transmisji multimedialnych dostarczanych najczęściej za pośrednictwem cyfrowej telewizji. W przeciwieństwie do najbardziej popularnych w Polsce płatności w formie abonamentu miesięcznego lub rocznego w usłudze pay-per-view płaci się za obejrzenie konkretnej treści. Największą popularnością cieszy się w przypadku transmisji na żywo z wydarzeń sportowych, np. gal boksu zawodowego, MMA czy meczów piłki nożnej. Zastosowanie tego typu usług jest coraz popularniejsze w głównej mierze z powodu łatwych rozliczeń pomiędzy dysponentem praw transmisyjnych a stacją telewizyjną.

Gdzie oglądać galę High League 2?

Pojedynki celebrytów czyli freak fighty można oglądać na żywo 5 lutego 2022 roku w Tauron Arenie Krakowie

Ile kosztują bilety na galę High League 2?

Bilety na High League II która odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie dostępne są w cenie od 70,00 zł

Jaka jest cena PPV na galę High League 2?

Dostęp do transmisji Pay-per-view gali High League II kosztuje od 27,99 złotych. Zakupu można dokonać poprzez TEN link.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024