Silesion.PL

serwis informacyjny

Mateusz Klich w Premier League?

Mateusz Klich może trafić do Premier League! Reprezentantem Polski interesuje się Burnley Football Club. Menedżer Sean Dyche, zainteresowany jest sprowadzeniem Mateusza Klicha ale również chce bramkarza Leeds United – Bailey’a Peacock’a-Farrell’a. Jeżeli Burnley zaproponuje rozsądną kwotę za Klicha, klub polskiego reprezentanta na pewno ją zaakceptuje. Jest to ostatnia chwila na zarobienie na nim, gdyż ma on ważny kontrakt jeszcze rok. Tym bardziej, że w sezonie 2018/2019 niewiele zabrakło, by Leeds awansowało do Premier League. W samej końcówce zespół Klicha w półfinale baraży przegrał u siebie 2:4 z Derby County.

Czy Leeds aby zarobić sprzeda Polaka do drużyny z Premier League? Sprawdźcie ofertą zakładów wzajemnych zaoferowanych przez  legalnego bukmachera w Polsce czyli BETFAN

Mateusz Klich trafi do klubu Premier League w tym oknie transferowym?

  • TAK – kurs 2.50

Leeds United z Mateuszem Klichem w składzie nie dostało się do Premier League, ale Polak był jednym z najlepszych w talii uznanego trenera Marcelo Bielsy. Dziesięć razy wpisywał się na listę strzelców w rozgrywkach Championship, a osiem razy asystował. Klich formalnie od 2017 roku jest zawodnikiem Leeds United, ale nie od razu dobrze sobie radził w barwach tego klubu. Nie stawiał na niego menedżer Thomas Christiansen. Piłkarz był też wypożyczony do FC Utrecht.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024