Silesion.PL

serwis informacyjny

Andrzej Grzebyk zmierzy się z Emilem Meekiem na gali XTB KSW 77

Andrzej Grzebyk zmierzy sie z Emilem Meekiem na gali XTB KSW 77

Andrzej Grzebyk zmierzy sie z Emilem Meekiem na gali XTB KSW 77

Drogi dwóch efektownie walczących i lubiących kończyć swoich rywali przed czasem zawodników przetną się na gali XTB KSW 77Andrzej Grzebyk (18-6, 11 KO, 3 Sub), numer cztery rankingu najlepszych fighterów wagi półśredniej KSW, zmierzy się z mającym za sobą efektowny debiut, Emilem Meekiem (10-6 1NC, 8 KO, 1 Sub). Pojedynek rozegra się 17 grudnia Arenie Gliwice. #Gliwice Ostatnie bilety na galę XTB KSW 77 dostępne na eBilet.pl.

Andrzej Grzebyk ma za sobą sześć pojedynków w okrągłej klatce. Ostatni raz walczył na gali KSW 72 i przegrał z Tomaszem Romanowski. Wcześniej musiał uznać wyższość Adriana Bartosińskiego. Niezależnie jednak od wyniku Andrzej zawsze daje efektowne boje w klatce. Od roku 2018 żadna z jego walk nie zakończyła się na kartach sędziowskich. Grzebyk najczęściej nokautuje swoich rywali. W ten sposób wygrał już jedenaście razy. Trzy razy natomiast zdobywał zwycięstwo przez poddanie. Do KSW Andrzej wszedł będąc na fantastycznej fali ośmiu wygranych z rzędu.

Emil Meek ma za sobą mocny, brutalny debiut w okrągłej klatce. Na gali KSW 74 starł się z Kacprem Koziorzębskim i w drugiej rundzie rozbił go ciosami i łokciami na macie. Jedne z najbardziej popularnych norweskich zawodników MMA jest byłym mistrzem włoskiej organizacji Venator FC i byłym zawodnikiem organizacji UFC. Z dziesięciu wygranych w zawodowej karierze aż osiem zdobył posyłając przeciwników na deski. Pięć razy wygrywał już w pierwszej rundzie walki, a starcia, które zakończyły się dla niego na kartach sędziowskich, można policzyć dosłownie na palcach jednej ręki.

Karta walk XTB KSW 77

Walka wieczoru | Main Event

Walka o pas wagi koguciej | KSW Bantamweight Championship Bout

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024