Silesion.PL

serwis informacyjny

Masz już aplikację Betfan czy sam mam Ci zainstalować? – pyta Pudzianowski

Siedzisz na kanapie u kumpla i myślisz jakby uprzyjemnić sobie mecz, który oglądacie? A może jesteś na stadionie i przeczuwasz, że któraś z drużyn zaraz strzeli gola? Aż chce się zagrać coś na szybko, co? Zakłady bukmacherskie Betfan rozumieją Twoje potrzeby, dlatego już dziś możesz ściągnąć bukmacherską aplikację, która da Ci nieograniczony dostęp do naszej bogatej oferty!

Aby ją pobrać należy:

  1. Wejść na tę podstronę na swoim telefonie, który ma system Android
  2. Zezwolić na zainstalowanie nieznanych aplikacji z naszego źródła
    Aby tego dokonać należy na telefonie wejść do: Ustawienia > Bezpieczeństwo > Nieznane.

W niektórych wersjach systemu Android trzeba rozwinąć zakładkę „ustawienia dodatkowe” lub „więcej”, aby umożliwić dostęp do ściągnięcia aplikacji z nieznanego źródła.

  1. KLIKNĄĆ W PRZYCISK „ZAINSTALUJ”
    na swoim telefonie, który ma system Android
  2. WYBIERASZ „ZAINSTALUJ”
    Od tej pory możesz rozkoszować się naszą aplikacją na Twoim telefonie! Aż żal nie skorzystać z takiej możliwości!

Wystartował „Pakiet Pudziana 3000zł”! Pewnie myśleliście, że Mariusz Pudzianowski będzie tylko i wyłącznie „twarzą” Betfana. Otóż nie! Oto kolejny efekt współpracy – prezentujemy zatem „Pakiet Pudziana 3000zł”! To promocja skierowana do nowych Graczy, którzy dokonają 3 pierwszych depozytów na BETkonto. Podczas przenosin środków z salda bonusowego na saldo główne wygraną zostanie pomnożone x10!

Zakład bez ryzyka” – jak sama nazwa wskazuje, ta promocja umożliwia Wam ubezpieczenie danego zakładu. W przypadku przegranej otrzymujecie zwrot równowartości stawki na saldo bonusowe (maksymalnie 100 zł). Jest ona skierowana do nowych klientów, którzy podczas rejestracji wpisali kod BETFAN.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024