Marcin Najman z Bonusem BGC na gali Fame MMA?
Marcin Najman prawdopodobnie wystąpi na gali FAME MMA, podczas której zmierzy się z Bonusem BGC. To będzie HIT!
– Wszystko wskazuje na to, że rywala wczoraj poznałem, jak również formułę najbliższej walki (to ma być czysta esencja sportów walki). Rękawice? Uważam, że nie będą potrzebne. Na początku historii boksu walczono przecież na gole pieści. Dopóki jednak nie będzie to sformalizowane, muszę zachować to wszystko dla siebie. Pozdrowienia dla Was – taki wpis 12 lipca umieścił Najman na swoim Facebooku.
Dwa dni później, 14 lipca Piotr Witczak czyli Bonus BGC napisał na swoim Facebookowym wallu: na “Marcin Najman, idę po Ciebie”
Frick Fight cieszą się sporą popularnością wśród internautów. Jest bardzo kontrowersyjnie, ciekawie. Większość mówi, że ogląda dla beki. Co za tym idzie poza dobrą rozrywką. Nie możemy zapominać, iż pomimo, że zawodnicy ćwiczą wiele miesięcy pod okiem profesjonalistów to nadal są amatorami. Czasami dla fejmu poświęcają swoje zdrowie, lub tak jak było w kilku przypadkach, między innymi niedawnym zawodniku z Singapuru życiem. Trzeba pamiętać, że widowisko służy przede wszystkim rozrywce. Jednakże zasady MMA zostały tak opracowane, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia stałego uszczerbku na zdrowiu lub nawet śmierci.
Wyrażenie Freak MMA w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza szalone walki. Na dzień dzisiejszy na polskim rynku najpopularniejsze gale Freak Fight MMA organizowane są przez KSW oraz FEN. Obecna jest również oddzielna organizacja, która skupia się wyłącznie na organizacji walk między celebrytami i ludźmi internetu – FAME MMA. Jednak freak fighty jak dotąd największą popularność zyskały w krajach za oceanem i w Azji. Z racji dużego zainteresowania, tak naprawdę każda z liczących się światowych organizacji zorganizowała do tej pory przynajmniej kilka takich pojedynków podczas gali MMA.
Dlaczego profesjonalne organizacje są chętne do zatrudniania i organizowania walk pomiędzy amatorami lub półamatorami? Cóż, odpowiedzią na takie pytanie są oczywiście pieniądze. Celebryci, internetowe gwiazdy, muzycy, oraz generalnie ludzie, którzy znajdują się w centrum zainteresowania publicznego, są niemalże gwarancją zapewnienia dużego zainteresowania gal na której wystąpią. Pomimo tego, że ich poziom w dużym stopniu odbiega od tego, co reprezentują największe gwiazdy organizacji, dużo większa liczba osób wybierze się na hale żeby oglądnąć walki, lub zakupi PPV po to żeby oglądać swojego idola, lub ulubionego muzyka.
Organizowanie Freak Fightów od samego początku wzbudzało wielkie emocje i zgromadziło wokół siebie zarówno rzeszę pozytywnych odbiorców, jak i zdecydowanych przeciwników organizowania walk amatorów na profesjonalnych galach. Ci pierwsi uważają, że jest to dobry sposób na zyskanie popularności federacji oraz najzwyczajniej cieszą się, że z oglądania takich walk, ponieważ przynoszą one zawsze dużo emocji. Natomiast przeciwnicy freak fightów stale utrzymują, że stawianie amatorów na równi z profesjonalistami (a często nawet powyżej biorąc pod uwagę zarobki), jest profanacją sportu, a często wręcz obrazą dla prawdziwych fighterów.
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).