Silesion.PL

serwis informacyjny

Piast – Bate w Radar365 czyli #StawiamyNaPiasta z BETFAN

Co prawda to dopiero pierwsza runda eliminacji do Ligi Mistrzów, ale już Mistrz Polski zdążył nas zaskoczyć. I to pozytywnie! Liczymy na podtrzymanie tej tendecji i proponujemy Wam specjalną ofertę w ramach Radaru 365 w związku z dzisiejszy meczem Piast Gliwice – BATE Borysow.

Zagrajcie za 299 zł na wygraną gliwiczan bez ryzyka. W razie niepowodzenia bukmacher BETFAN gwarantuje zwrot równowartości stawki!

ZASADY:

1. Promocja obowiązuje w dniu 17.07

2. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 299 złotych.

3. Kupon musi zawierać typ na zwycięstwo Piasta w regulaminowym czasie gry (1X2).

4. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

5. Jeżeli kupon okaże się przegrany gracz otrzyma zwrot stawki w formie równowartości na saldo bonusowe. Bonus wyniesie 29,9 zł. (Przyznane bonusy podlegają przemnożeniu x10 przy przepisaniu na konto główne). Zwrot jest dokonywany za jeden, najkorzystniejszy kupon.

6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni.

7. Bonus zostanie dopisany w czwartek, 18.07

8. Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024