Silesion.PL

serwis informacyjny

Łukasz z Wejherowa wygrał 60.000 zł w Piłkarskim Jackpot Betclic!

Finałowej edycji Piłkarskiego Jackpota Betclica, Łukasz z Wejherowa obstawił poprawnie 7/8 wskazanych meczów 30. kolejki Ekstraklasy i zgarnął 60.000 zł!!! Poniżej przesyłam notkę prasową, a w załącznikach grafiki, które możecie wykorzystać w swoich publikacjach:

Wygrał 60 000 zł w ostatniej kolejce Ekstraklasy!

I stało się – w kolejnej edycji popularnej promocji Betclic zwycięzca był tylko jeden. Dzięki typowaniu Ekstraklasy zgarnął pełna pulę – aż 60 000 zł.

Rekordowe wygrane w zakładach bukmacherskich to nie tylko zakłady stawiane za wysokie kwoty. Na rynku obecnych jest wiele promocji, które przy relatywnie niewielkim wkładzie, mogą zagwarantować pokaźną wygraną. Tak stało się w przypadku znanej promocji legalnego bukmachera Betclic.

Ostatnia edycja „Piłkarskiego Jackpotu” rozpoczęła się w marcu od puli 10 000 zł. Odbywała się co weekend (z wyłączeniem weekendów podczas któryh rywalizowały reprezentacje narodowe). Co tydzień zadaniem Graczy było trafne wytypowanie na jednym kuponie 8 spotkań ze wskazanej ligi piłkarskiej. Klienci Betclic mogli obstawiać mecze Ekstraklasy, Premier League i Serie A. Zwycięzcy brakowało, a pula systematycznie rosła.

Tak było aż do minionego weekendu – kumulacja wyniosła aż 60 000 zł na edycję dedykowaną ostatniej kolejce Ekstraklasy. Betclic w materiałach promocyjnych zastrzegł, że skoro to finał sezonu, obiecuje że wyłoni zwycięzcę. I nawet jeśli nikt nie trafi pełnej kolejki, to nagrodę otrzyma klient, który trafi poprawnie najwięcej wskazań.

I tak faktycznie się stało. 17 maja bukmacher ogłosił, że bank rozbił Łukasz z Wejherowa, który trafnie wytypował 7 z 8 rozstrzygnieć 30. kolejki rozgrywek. Tym samym zgarnął aż 60 000 zł.

Betclic zapowiada, że Piłkarski Jackpot powróci. Czy jeszcze w trakcie Euro? A może na wydarzenia związane z MMA (jak zdarzyło się przy ostatniej gali KSW)? Przekonamy się wkrótce.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author