Silesion.PL

serwis informacyjny

Lewandowski już wygrał Złotą Piłkę na kuponach graczy BETFAN!

Zlota Pilka – Lewy juz wygral na kuponach graczy BETFAN

Zlota Pilka – Lewy juz wygral na kuponach graczy BETFAN

BETFAN, legalny polski bukmacher, uruchomił kampanię promocyjną we współpracy z TVP Sport wokół plebiscytu Złota Piłka. W ramach akcji „Lewy Guuurom” bukmacher przygotował zakład specjalny, w którym najlepszy polski piłkarz zwyciężył jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem laureata głosowania dziennikarzy sportowych z całego świata. Oferta jest dostępna dla użytkowników aplikacji mobilnej TVP Sport oraz stałych graczy bukmachera. Kampanię wspierają działania promocyjne na TVPSport.pl, działania PR oraz w social mediach.

Le Cabaret? Jeśli jesteś graczem BETFAN, to w tych zakładach bukmacherskich tego nie doświadczysz. Wystarczy, że zagrasz kupon AKO (łączny kurs. min. 5.5) z co najmniej 4 zdarzeniami (kurs min. każdego to 1.20) za dokładnie 99 zł i umieścisz na nim TYP na zwycięstwo Lewego w tym prestiżowym plebiscycie. Wówczas, niezależnie od wyników, to zdarzenie zostanie Ci rozliczone jako wygrane (i to po kursie 1.85!).

Jeśli cały kupon okaże się trafiony, wówczas środki trafiają na KONTO GŁÓWNE i sam decydujesz, co z nimi robisz. Wszystko w ramach #LEWYGUUUROM!

Złota Piłka to jeden z najbardziej prestiżowych plebiscytów w świecie futbolu. Organizowany jest co roku od lat 50-tych XX w. Po Złotą Piłkę najczęściej sięgał Lionel Messi – sześć razy, w tym aż cztery z rzędu. Wielokrotnym laureatem jest też Cristiano Ronaldo – trofeum odbierał już pięć razy. Zdaniem BETFAN obecnie mocnym kandydatem faworytem do Złotej Piłki jest Robert Lewandowski, a jego największy konkurent to Leo Messi.

– Szanse Roberta Lewandowskiego rosły systematycznie od sierpnia, co pokazuje analiza zmiany kursów na naszej platformie. Dziś Lewy ma do Złotej Piłki bliżej niż kiedykolwiek. Kontynuując więc kampanię zapoczątkowaną na EURO 2020 „Polska Guuurom”, w której kibicujemy wszystkim polskim reprezentantom zdecydowaliśmy w BETFAN, że zakład na Złotą Piłkę 2021 rozliczymy na korzyść Polaka na długo przed finalnym rozstrzygnięciem. Jemu się to po prostu należy! Robert – dla nas jesteś the best! Nie bylibyśmy także sobą, gdybyśmy nie zaprosili do dodatkowej zabawy naszych graczy i użytkowników aplikacji TVP Sport. Wiemy, czym żyją polskie media dlatego na naszej stronie można typować w co ubierze się małżeństwo Lewandowskich, czy Robert będzie miał muchę czy krawat, a Ania wystąpi w kreacji polskiego czy zagranicznego projektanta – mówi Jakub Świsłowski, dyrektor marketingu BETFAN.

Kampania „Lewy Guuurom” została zaplanowana i zrealizowana (kreacje, zakup mediów,) przez dział marketingu BETFAN przy wsparciu PR ze strony Practum Consulting.

***

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author