Silesion.PL

serwis informacyjny

W co ubiorą się Lewandowscy na galę? Zakłady specjalne na Złotą Piłkę

Pilka nozna garnitur

Pilka nozna garnitur

Zdaniem BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, Anna i Robert Lewandowscy na gali Złotej Piłki w najbliższych poniedziałek pojawią się w pasujących kolorystycznie strojach. Według BETFAN Anna będzie miała na sobie suknię od zagranicznego projektanta. Pozostaje pytanie w jakim kolorze, a także co włoży Robert?

BETFAN słynie nie tylko z szerokiej oferty zakładów sportowych, ale i z niestandardowych zakładów. W końcu od zawsze powtarzają hasło, że u nich założyć się można prawie o wszystko. Właśnie dlatego w BETFAN gracze mogą wytypować np.

  • Jaki garnitur założy Robert Lewandowski?
  • Czy dobierze do niego muchę czy krawat?
  • Jaką suknię będzie miała Anna Lewandowska?
  • Czy zdecyduje się na rozpuszczone włosy, czy może na kok?

BETFAN poszedł nawet o krok dalej i przygotował specjalną analizę (wraz z grafiką), która objaśnia wystawione kursy.

Złota Piłka to jeden z najbardziej prestiżowych plebiscytów w świecie futbolu. Po trofeum najczęściej sięgał Lionel Messi – sześć razy, w tym aż cztery z rzędu. Wielokrotnym laureatem jest też Cristiano Ronaldo – nagrodę odbierał pięć razy. W 2021 w wyścigu po Złotą Piłkęzdaniem BETFANliczą się tylko Robert Lewandowski i Leo Messi, przy czym, zdaniem BETFAN, faworytem jest właśnie Polak. Jego szanse „Lewego” rosną systematycznie od sierpnia i dziś Lewy ma on do Złotej Piłki bliżej niż kiedykolwiek.

Rozstrzygnięcie nastąpi podczas gali, 29 listopada. Zainteresowanie tym wydarzeniem znacznie wykracza poza świat sportu, a stroje gości, zwłaszcza piłkarzy i WAGs, są komentowane równie szeroko co same wyniki głosowania. W co będą ubrani Lewandowscy? Ania i Robert podczas tego typu okazji stawiali dotąd częściej na klasykę niż ekstrawagancję. Zdaniem BETFAN Robert pojawi się w garniturze lub smokingu w ciemnym kolorze, inaczej niż rok temu na rozdaniu Globe Soccer Awards – wówczas miał na sobie białą marynarkę do czarnych spodni. Pod szyję wybierze zaś muszkę zamiast krawata. Według bukmachera jego żona założy kreację od zagranicznego designera, w której będzie dominowała czerń. Innym przewodnim kolorem ubioru Anny, który ma tylko trochę „niższe szanse” jest zielony. Według BETFAN żona najlepszego polskiego piłkarza, mimo iż jej stroje dość często eksponują zgrabne nogi, nie zdecyduje się tym razem na mini, lecz założy na wieczór długą suknię. Na gali wystąpi jednak w modelu z rozcięciem ukazującym zalotnie jedną nogę. Jeśli zaś chodzi o fryzurę według przewidywań bukmacherskich Ania postawi na naturalnie rozpuszczone włosy, nie zaś związane czy upięte, a tym bardziej nie na fryzurę typu kok.

***

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author