Silesion.PL

serwis informacyjny

Legia Warszawa prezentuje nowe koszulki meczowe na sezon 2023/24

Legia Warszawa prezentuje nowe koszulki meczowe na sezon 2023 24

Legia Warszawa, z szacunkiem do swojej bogatej historii oraz nawiązując do klasycznego wzoru zestawu domowego, zaprezentowała swoją najnowszą koszulkę, w której piłkarze klubu będą występować w nadchodzącym sezonie 2023/24.

Czarna “eLka”, święty symbol Legii Warszawa, została umieszczona na materiale w charakterystycznym kolorze królewskiej zieleni. To nie tylko znak przywiązania do tradycji i barw stołecznego klubu, ale również odniesienie do monarszej przeszłości stolicy, podkreślając jednocześnie najwyższe ambicje Legii Warszawa, które towarzyszą im w walce o mistrzostwo Polski. Na karku koszulki widnieje hasło “Semper Heroica” – Zawsze Bohaterska. To uzupełnienie dewizy miasta, która była również obecna na kompletach domowych z poprzedniego sezonu, gdzie czytelne było “Semper Invicta” – Zawsze Niezwyciężona. Warto zaznaczyć, że specjalnie wydłużony krój nowej koszulki na plecach i odświeżone logo producenta adidas nadają trykotowi nowoczesnego charakteru. Tak jak w przypadku białego kompletu domowego, loga sponsorów – Plus500, Fortuna, adidas, Królewskie – są monochromatyczne. Uzupełnieniem nowego zestawu są białe spodenki z zielonymi, charakterystycznymi pasami producenta oraz getry w kolorze koszulki.

Nowy komplet koszulek zostanie wykorzystany przez piłkarzy Legii Warszawa jako zestaw wyjazdowy, a także jako domowy zestaw z poprzedniego sezonu. Klasyczny krój i wzór nowej koszulki nawiązują do trykotu z minionej kampanii, tworząc jedność i kontynuując legendarne barwy klubu. Biel i zieleń to barwy warszawskiej Legii, które razem są nierozłączne!

Nowe koszulki są dostępne w sklepie stacjonarnym przy ulicy Łazienkowskiej oraz w sprzedaży online. Cena za jedną koszulkę to 339 zł, natomiast cena modelu juniorskiego wynosi 239 zł. Warto dodać, że we wrześniu odbędzie się premiera trzeciego kompletu.

Legia Warszawa prezentuje nowe koszulki meczowe na sezon 2023 2024

Podczas sesji fotograficznej, do promocji nowych koszulek, wykorzystano trofeum, które Legia Warszawa zdobyła, triumfując w finale Fortuna Pucharu Polski. To piękne zwycięstwo klubu dodaje znaczenia prezentacji nowego kompletu meczowego, budując wiarę i determinację przed kolejnymi wyzwaniami.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *