Silesion.PL

serwis informacyjny

Legalni bukmacherzy #7 – LV BET

Siódma część z serii o legalnych bukmacherach w Polsce. Odcinek #7 – LVBET

LV BET – krótko o serwisie

Serwis bukmacherski LV BET to rzetelny i legalny bukmacher internetowy, posiadający polskie zezwolenie.  Spółka  LVbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., od 2016 roku posiada zezwolenie  wydane przez Ministra Finansów i upoważnia serwis do urządzania i prowadzenia działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Pomimo teoretycznie niewielu lat działalności ( na rynku są serwisy bukmacherskie działające przeszło 20 lat), LV BET ciężko pracował na obecny, wysoki status na liście polskich stron bukmacherskich. Wiadomo, że LV BET dokłada nieustannie wszelkich starań aby wciąż osiągać coraz to wyższe standardy jakościowe. Dzięki temu serwis LV Bet, może zaoferować wszystkim graczom wyjątkowo korzystne i konkurencyjne kursy i sporą różnorodność zakładów. Warto także dodać, że niezaprzeczalnym plusem jest fachowość i sprawność obsługi klienta – użytkownicy platformy LV BET pl bardzo ją sobie chwalą. Na uwagę zasługuje także wysoka różnorodność najpopularniejszych (i mniej znanych) sportów. Usługa wypłaty jest kolejnym mile zaskakującą zaletą – jest szybka, wygodna i przede wszystkim bezpieczna.

Możliwości  – oferta LV BET

Gracze, korzystający z LB BET pl mogą obstawiać zakłady na aż 40 różnych dyscyplin sportowych. Wygodna kategoryzacja dyscyplin, pozwala użytkownikom na łatwe i szybkie wyszukanie ulubionej kategorii – samo wyszukiwanie ułatwia także specjalna wyszukiwarka zamieszczona na stronie serwisu. Oprócz zakładów sportowych, można także typować zakłady na wydarzania polityczne i rozrywkowe. To ciekawa alternatywa i miła odskocznia od samego sportu. LV BET może poszczycić się  wieloma atrakcjami dla potencjalnego użytkownika – od naprawdę wysokich kursów po funkcję bardzo rozbudowanych i profesjonalnych statystyk w serwisie sportowym. Obecnie LV BET, poza Polską jest dostępny w dziesiątkach różnych krajów na całym świecie.

LV BET naprawdę podziela pasję swoich klientów do typowania zakładów. LV BET zapewnia nie tylko najwyższej klasy obsługę klienta i doskonałą pomoc, ale promuje odpowiedzialny hazard na całej swojej platformie. Obsługa klienta działa sprawnie i profesjonalnie. Każde pytanie – zadane przez e-mail czy za pośrednictwem czatu – nie pozostaje bez odpowiedzi. To zapewnia dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Nowi klienci w LV BET są wyjątkowo miło witani przez platformę. Przede wszystkim szerokim wyborem rynków i skrupulatnymi opisami przedstawiającymi wszystkie nadchodzące mecze – zarówno te najważniejsze jak i bardzo kameralne.

W rzeczywistości, można pokusić się o stwierdzenie, że LV BET posiada jedną z najszerszych ofert rynkowych wszystkich operatorów. Wszystkie inne sporty dostępne u tego operatora, poza dominującą (jak w każdym serwisie) piłką nożną, zapewniają taką samą skrupulatną i szeroką listę. Mimo szerokiego wachlarza wyboru najróżniejszych dziedzin sportu, piłka nożna jest jednak z pewnością najbardziej ekscytującą kategorią, ze względu na szerokość oferty i świetne kursy. LV Bet może także zaproponować udział w emocjach związanych z typowaniem wyników na  kolarstwo, żużel, wirtualny tenis oraz gonitwy konne i rywalizacja chartów. LV BET konsekwentnie dąży do maksymalnego wykorzystania opcji zakładów we wszystkich popularnych krajowych meczach piłkarskich, ale także w mniej popularnych. W przypadku meczów Premier League gracze mogą znaleźć kursy na ponad 100 różnych rynkach. Operator LV BET oferuje także opcję „zakłady na żywo”, która daje sposobność na wytypowanie wyniku i wniesienia zakładu podczas trwania spotkania sportowego. Strona serwisu LV Bet pl jest bardzo przejrzysta i przyjemna dla oka. Każdy jej użytkownik może w sposób intuicyjny znaleźć na niej to co go interesuje. Estetyczna grafika i prosty układ graficzny powodują, że korzystanie ze strony internetowej LV Bet nie jest męczące.

Finanse LV BET – limity, wpłaty i wypłaty

LV BET udostępnia także możliwość typowania zakładów wielokrotnych. Wybory gracza są umieszczane po prawej stronie ekranu podczas ich wybierani – co pozwala na zachowanie przejrzystości. W przypadku dużych wygranych, przydatna może być informacja, że LV BET ustala maksymalny dzienny limit wypłat wynosząca 20 000 złotych – przy wyborze opcji zrealizowania transferu środków za pomocą metody Bank Transfer. Kwestie wpłacania depozytów i wypłat również nie są skomplikowane. Jednakże, w celach zapewnienie obopólnego bezpieczeństwa do rejestracji, użytkownik będzie musiał przejść przez procedurę autoryzacji z wykorzystaniem dokumentu tożsamości. Zdecydowanie nie można jednak zaliczyć tej opcji jako wadę – takie działanie ma na celu zabezpieczyć przed ewentualnym wykorzystaniem cudzych danych osobowych na swój użytek. Nie należy się jednak obawiać o bezpieczeństwo sowich danych personalnych. Specjalne protokoły bezpieczeństwa i szyfrowania w LV BET zapewniają, że wszystkie dane osobowe i szczegóły transakcji dotyczące dokonywania wypłat i depozytów są całkowicie bezpieczne – wszystkie są poddawane 256-bitowemu szyfrowaniu.

Wypłaty dokonywane są w polskiej walucie, co może być miłą odmianą dla osób korzystających dotąd z zagranicznych portali. Płatności są przetwarzane za pomocą wielu dostępnych na rynku, legalnych metod, zarówno lokalnych, jak i globalnych, a wpłaty są realizowane dość szybko – w ciągu kilku minut do maksymalnie 3 dni roboczych, zależy z jakiej metody płatności się korzysta. Wpłat można dokonywać za pomocą takich metod jak: Paymentiocn, Skrill, Dotpay, Przelewy24, Neteller, Paysafecard – usługa ta dostępna jest całkowicie za darmo – LV BET nie pobiera opłat za dokonanie wpłaty. Usługa wypłaty środków także jest bezpłatna, ale niestety LV BET nie udostępnia swoim użytkownikom szerokiego wachlarza wyboru.

Zgromadzone w depozycie środki można wypłacić jedynie za pomocą metody Paymenticon i Bank Transfer – czas realizacji wypłaty może wynieść od 2 do nawet 7 dni roboczych (w przypadku wybrania ostatniej metody – Bank Transfer). Nie jest to więc opcja dla osób niecierpliwych. Minimalna kwota wpłaty w serwisie LV BET wynosi jedynie 10 złotych – od żadnej kwoty depozytu, bukmacher nie pobiera żadnych opłat ani prowizji. LV BET nowym użytkownikom oferuje powitalny bonus w wysokości 100% od wpłaty do 1500 zł + 30 zł bonus bez depozytu + 50 zł w formie darmowego zakładu – to niezwykle intratna oferta, która może zachęcić każdego fana bukmacherki. Warto zapoznać się z szczegółowym regulaminem – aby otrzymać bonus należy dysponować odpowiednim kodem i w określonym czasie go wykorzystać.

Lechia Tomaszów Mazowiecki ©fot. Krzysztof Szymczak

Zakłady sportowe w LVBET

Ogólnie rzecz biorąc, LV BET zapewnia wszechstronne możliwości dokonywania zakładów. Oprócz popularnych kategorii – piłki nożnej, tenisa i golfa, można znaleźć mniej popularne opcje, takie jak e-sport, piłka ręczna i baseball. LV Bet udostępnia także możliwość typowania  zakładów specjalnych – dba w ten sposób o zainteresowania graczy obstawiających na przykład wyniki bieżących wyborów politycznych. Bardzo interesująca jest sekcja zakładów na żywo. Można dzięki niej obstawiać zakłady na wielu imprezach sportowych i wydarzeniach, takich jak piłka nożna, koszykówka, tenis ziemny, tenis stołowy itd. Użytkownik strony może także dokonać wyboru między widokiem konferencyjnym a widokiem pojedynczym .

Platforma LV BET

Z chwilą, gdy nowy użytkownik serwisu znajdzie się na stronie LV BET , z pewnością najpierw zauważy, że ma do czynienia z poważnymi profesjonalnym bukmacherem, który zapewnia swoim klientom niezrównane doświadczenie w zakresie typowania zakładów. Strona internetowa poprawnie i przejrzyście zaprojektowana i bardzo łatwa w nawigacji – poruszanie się po niej jest nieomal intuicyjne. Górny pasek nawigacji pozwala użytkownikom przełączać się pomiędzy różnymi sekcjami platformy zakładów, a nawet najmniej doświadczeni technicznie użytkownicy nie będą mieli problemu z przeglądaniem zakładów sportowych. Wszystkie dostępne na platformie LV BET sporty są wyraźnie podzielone na odrębne kategorie z odpowiednimi ikonami. W ramach każdego z dostępnych sportów,  mecze są skategoryzowane na kraj i ligę, w których rozgrywane są wydarzenia. Polska strona dostępna jest w dwóch językach – polskim i angielskim.

Wady i zalety LV BET

Niezaprzeczalną zaletą bukmachera LV BET jest bardzo duża różnorodność sportów oraz  spora liczba alternatywnych opcji zakładów. Serwis oferuje użytkownikom zakłady na żywo dla ponad 40 dyscyplin sportowych. Dużym plusem są także bezpłatne wpłaty i wypłaty i różnego rodzaju atrakcyjne promocje – zarówno dla nowych użytkowników, jak i dla stałych graczy korzystających z portalu. Wadą LV BET jest oferowanie małej opcji dostępnych metod wypłat zgromadzonych środków i długi czas procesowania wypłaty – nawet do 2 dni.

Podsumowując

Od czasu rozwoju Internetu, zakłady sportowe online stały się niezwykle popularne. Rzeczywiście, najbardziej powszechnym sposobem na obstawianie zakładów sportowych dzisiaj jest Internet. Na rynku bukmacherskim istnieją dosłownie setki witryn z zakładami sportowymi, w których można typować wyniki online. Na rynek wchodzi również wiele nowych firm. Korzystanie z witryn internetowych jest zdecydowanie najdogodniejszym sposobem na obstawianie wyników sportów. Aby zacząć – należy jedynie i aż – wybrać odpowiedni serwis, z którym będzie się współpracowało. Jeśli dokładnie przyjrzeć się LV BET, można od razu zauważyć że jest to bukmacher z pierwszorzędną witryną internetową, fantastyczną grafiką, ogromnym wyborem, procesami łatwego składania depozytów.

Za tym serwisem stoi naprawdę duży potencjał, który nieustannie ewoluuje. Warto też dodać, że dla wielbicieli bycia na bieżąco, LV BET wprowadził także specjalną aplikację dedykowaną do zainstalowania na dowolnym urządzeniu mobilnym – telefon komórkowy, tablet. Dzięki takiemu rozwiązaniu, korzystanie z serwisu poza domem jest znacznie wygodniejsze i prostsze. Jeżeli sporo się podróżuje a lubi się być na bieżąco ze wszystkimi wynikami – warto sprawdzić funkcjonalność tego typu aplikacji.

Pozostałe części naszej serii artykułów na temat legalnych firm bukmacherskich w Polsce

 • Legalni bukmacherzY #1 – EtotO

 • Legalni bukmacherzY #2 – EwinneR

 • Legalni bukmacherzY #3 – BetcliC

 • Legalni bukmacherzY #4 – BetFaN

 • Legalni bukmacherzY #5 – TotoloteK

 • Legalni bukmacherzY #6 – FortunA

 • Legalni bukmacherzY #7 – LV beT

 • Legalni bukmacherzY #8 – StS

 • Legalni bukmacherzY #9 – MrBet

 • Legalni bukmacherzY #10 – MileniuM

 • Legalni bukmacherzY #11 – TOTALbeT

 • Legalni bukmacherzY #12 – PZBuK

 • Legalni bukmacherzY #13 – forBEt

 • Legalni bukmacherzY #14 – SuperBeT

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author