Silesion.PL

serwis informacyjny

Legalni bukmacherzy #6 – Fortuna

Czas na szósty już artykuł z serii o legalnych bukmacherach w Polsce. Odcinek #6 – FORTUNA

Bukmacher Fortuna

Bukmacher Fortuna to firma, która działa na rynku polskim już od wielu lat. Ostatnimi czasy zyskuje coraz większą popularność, dzięki temu że sponsoruje liczne eventy sportowe, turnieje, jak również inne wydarzenia. Ponadto znana jest ze swojej współpracy z Legią Warszawa. Fortuna stała się głównym sponsorem wyżej wymienionego klubu. Reklamy bukmachera Fortuna można znaleźć między innymi na koszulkach graczy tejże drużyny.

Zakłady bukmacherskie w Fortunie

Oferta zakładów bukmacherskich w firmie Fortuna wygląda naprawdę imponująco. Wydarzenia obstawiać można tutaj w tak bardzo popularnych dyscyplinach sportowych, jak chociażby piłka nożna, czy też w mniej popularnych, do których należy rugby. Ogólnie rzecz biorąc ich ilość wynosi przeszło 15, a dodać trzeba że dotyczy to tylko dyscyplin sportowych. Poza nimi znaleźć możemy tam również zakłady wydarzeń specjalnych, rozrywkowych, czy politycznych. Jak przystało na naziemnego bukmachera Fortuna ma bardzo szeroką ofertę w obrębie niskiej polskiej ligii piłki nożnej. W firmie Fortuna można obstawiać mecze drużyn amatorskich z 3 lig regionalnych, czy wybrane mecze wojewódzkie polskich 4 lig. Może to być całkiem niezła oferta dla insider’ów, niemniej duże utrudnienie stanowi konieczność posiadania minimum 3 zakładów na swoim kuponie i limitu stawki do 100-200 zł. Z pewnością na firmę Fortuna nie mogą narzekać również osoby, będące miłośnikami gry LIVE, ponieważ oferta zakładów na żywo jest bardzo szeroka.

FORTUNA ONLINE ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SP Z O O
REGON:070707400
NIP:5481192629
KRS:0000002455

Adres: 43-400 Cieszyn, ul. Bielska 47

Nazwisko i imięFunkcja lub stanowisko
Sionko BřetislavCzłonek Zarządu
Štefanek JanPrezes Zarządu
Kiszło Marzena AgataZastępca Prezesa Zarządu

Członkowie reprezentacji:

Zakąłdy na żywo i Live Stream w Fortunie

Część meczy na żywo dostępnych jest wraz z transmisjami wideo. Live stream w Fortunie obejmuje między innymi tenis, w dużo mniejszym stopniu piłkę nożną, czy koszykówkę i siatkówkę. Na stronie internetowej live stream nie jest zbytnio wyeksponowany, bowiem żeby zobaczyć listę meczów wraz z transmisją należy przejść do zakładki ,,Zakłady LIVE”, uruchomić wtyczkę flash, a później kliknąć w Kalendarz. Wyświetli się lista meczów, a mecze z dostępną transmisją będą oznaczone ikonką playera po prawej stronie. Oferta live stream bukmachera Fortuna nie jest nazbyt szeroka, ale i tak z pewnością cieszy. Zakłady zawierać można jednak w formie zakładów pojedynczych, albo złożonych. Kupony, które zagramy w sieci kontrolować możemy z pozycji konta w internecie. Bardzo ciekawym, a przy tym niezwykle praktycznym dodatkiem jest możliwość kontrolowania kuponu, który zagramy w punkcie stacjonarnym. Jeżeli wpiszemy we właściwe rubryki kody kuponu z punktów stacjonarnych będziemy mogli sprawdzić jego status.

Sprawdź swój e-Kupon

Fortuna na własnej stronie internetowej przygotowała niezwykle przydatną funkcję e-Kupon. e-Kupon to po prostu skumulowany kupon, który zawiera wybrane zakłady. eKupony można stworzyć z zawartych już wcześniej zakładów, a także utworzyć ,,na papierze” bez konieczności logowania się do własnego konta na stronie bukmachera. Po tym jak zostaną dodane wszystkie składowe zakłady trzeba kliknąć ,,e-Kupon”, a następnie należy kliknąć w 16-cyfrowy numer i kliknąć również ,,Link do kuponu”. Dzięki temu zamiast pisania znajomym o swoich planowanych zakładach można będzie im wysłać linka do wytypowanego zakładu w Fortunie. Bardzo wysoka marża wpływa bardzo istotnie na kursy bukmacherskie, które są na ogół niskie w porównaniu z innymi bukmacherami online, średnia marża w firmie Fortuna wynosi maksymalnie 8%. Opłacalność grania u tego właśnie bukmachera spada jeszcze bardziej, ponieważ od wygranych potrącany jest niestety podatek od gier, który wynosi 12%. W praktyce więc zamiast wygranych 100 zł otrzymamy 88 zł. Ponadto przy wygranych wynoszących powyżej 2280 zł gracz musi odprowadzić podatek wynoszący 10%.

Fortuna mobile

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów, Fortuna przygotowała również wersję mobilną swojej strony, która działa na każdym systemie operacyjnym : Windows Phone, iOS, Android. Warto zaznaczyć, że zostały stworzone aż trzy mobilne strony. Wszystko po to, ażeby w maksymalnym stopniu zoptymalizować je pod względem użytkowania. Dlatego użytkownicy wersji mobilnej mogą korzystać z pełnej wersji strony wraz z możliwością podglądania wyników i grą LIVE.

Wpłaty i wypłaty

Wpłaty na konto gracz może dokonać za pośrednictwem przelewu internetowego. Może przy tym wybrać bank, w którym ma swoje konto internetowe. Taki przelew na koncie bukmacherskim powinien być zaksięgowany już po kilku minutach. Jeżeli na liście bukmachera nie ma banku, w którym posiadamy konto, należy wybrać opcję przelewu neutralnego, co może być jednakże związane z jego znacznie dłuższą realizacją, która sięgać może nawet 3 dni. Fortuna nie ma minimalnej kwoty, którą można wpłacać na konto bukmacherskie, niemniej minimalna kwota na zakład wynosi 2 zł. Podobnie jak w przypadku wpłat, tak i wypłaty realizowane mogą być tylko i wyłącznie poprzez przelew internetowy. Kwota minimalnej wypłaty to 1 grosz, a czas przelewu oscyluje w przedziale od kilkunastu minut do maksymalnie 3 dni. Trzeba mieć na uwadze, że przelewy wychodzące są księgowanie tylko raz dziennie o godzinie 12:00, dlatego też wszelakie dyzpozycje złożone właśnie po tej godzinie będą realizowane dopiero w kolejnym dniu roboczym.

Firma bukmacherska Fortuna udostępniła swoim klientom możliwość dokonywania wpłat za pośrednictwem szybkich przelewów bankowych. Wystarczy, że gracz wybierze kwotę, zaloguje się na swoje bankowe konto internetowe, przejdzie do konta gracza, a tam wybierze zakładkę ,, wpłata”. Następnie trzeba tylko i wyłącznie wybrać formę, w której chcemy przekazać środki, dokładnie uzupełnić formularz i zatwierdzić wykonany przelew. Po chwili przelane pieniądze dostępne będą na koncie gracza i będzie można bez trudu rozpocząć grę, korzystając z zakładu bez żadnego ryzyka, jak również bonusu za dokonanie pierwszego depozytu.

Ponadto Fortuna oferuje również możliwość dokonywania wpłat w punktach stacjonarnych przy pomocy swojej karty płatniczej.

Kasyno i gry bukmachera Fortuna

Firma bukmacherska Fortuna nie posiada niestety ani poker roomu, ani też kasyna. Dostępne są tylko i wyłącznie zakłady bukmacherskie.

Bonusy i promocje dla nowych graczy bukmachera Fortuna

Nowi gracze bukmachera Fortuna mogą liczyć na różnego rodzaju bonusy i promocje. Dla osób, które otworzą konto u tegoż bukmachera, przygotowano specjalne zakłady bez ryzyka. Jeżeli przegramy w takim zakładzie możemy otrzymać zwrot stawki, aż do kwoty 100 złotych. Ponadto możemy otrzymać także dodatkowy bonus na start, dzięki któremu możliwe będzie otrzymanie dodatkowej kwoty pieniędzy, która liczona jest od pierwszego depozytu.

Firma bukmacherska Fortuna jest legalnym bukmacherem, który posiada zezwolenia na urządzenie zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju. Udział w nielegalnie organizowanych grach hazardowych jest karany. Sam hazard związany jest z wielkim ryzykiem, niemniej jednak firma bukmacherska Fortuna jest w pełni legalną firmą, dlatego nie musimy się w ogóle obawiać.

Kursy bukmacherskie

Prowizja bukmacherska w Fortunie jest zbliżona do tych, które oferowane są przez pozostałych legalnie działających w Polsce bukmacherów. Prowizja ta wynosi na ogół 10%, co oznacza że w przypadku wyrównanych szans kurs wyniesie po 1.80 zł, a nie 2 zł. Można powiedzieć, że jest to europejska średnia. Warto więc sprawdzać kursy w zakładach na stronie bukmachera Fortuna, bowiem można tam trafić na najwyższe kursy pośród wszystkich legalnych bukmacherów.

Jak rozpocząć granie w zakładach firmy Fortuna ?

Żeby móc rozpocząć granie w zakładach firmy bukmacherskiej Fortuna należy najpierw otworzyć swoje własne konto gracza. Do tego celu musimy tylko wypełnić bardzo dokładnie formularz rejestracyjny na stronie wyżej wymienionego bukmachera. Po tym, jak dodamy informacje o swoich danych osobowych, wybierzemy login i hasło, musimy zatwierdzić rejestrację poprzez naciśnięcie przycisku ,,Zarejestruj”.

Po tym, jak nasza rejestracja zostanie poddana pozytywnej weryfikacji, można będzie zalogować się już na konto przy użyciu wcześniej zadeklarowanych danych. Kolejnym krokiem będzie już rozpoczęcie gry. Niemniej jednak przedtem należy dokonać wpłaty odpowiedniej kwoty na konto gracza. Pózniej możliwe będzie odebranie promocji na start – bonusu bez depozytu, jak również zakładu bez ryzyka.

Należy mieć na uwadze, że podczas dokonywania rejestracji internetowej na stronie bukmachera Fortuna wymagany jest skan obu stron dowodu osobistego. Jeżeli nie będziemy chcieli tego zrobić, możemy dokonać rejestracji bez wymaganego dowodu w stacjonarnych punktach Fortuny.

 

Pozostałe części naszej serii artykułów na temat legalnych firm bukmacherskich w Polsce

 • Legalni bukmacherzY #1 – EtotO

 • Legalni bukmacherzY #2 – EwinneR

 • Legalni bukmacherzY #3 – BetcliC

 • Legalni bukmacherzY #4 – BetFaN

 • Legalni bukmacherzY #5 – TotoloteK

 • Legalni bukmacherzY #6 – FortunA

 • Legalni bukmacherzY #7 – LV beT

 • Legalni bukmacherzY #8 – StS

 • Legalni bukmacherzY #9 – MrBet

 • Legalni bukmacherzY #10 – MileniuM

 • Legalni bukmacherzY #11 – TOTALbeT

 • Legalni bukmacherzY #12 – PZBuK

 • Legalni bukmacherzY #13 – forBEt

 • Legalni bukmacherzY #14 – SuperBeT

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024