Silesion.PL

serwis informacyjny

Kursy bukmachera na Fame MMA UK 14 grudnia 2019

Utilita Arena w Newcastle będzie gospodarzem tego pierwszego tego rodzaju wydarzenia z ulubionym miastem rodzinnym i gwiazdą Geordie Shore, Scotty T, która poprowadzi wieczór swoim pojedynkiem z Ex On The Beach i zwycięzcą Big Brother Celebrity Stevie Bear. Prowadzeni przez światowej sławy DJ, producenta i prezentera telewizyjnego Charliego Slotha. 9 grudnia Dawid Malczyński zastąpi Scotty T w walce ze Stevie Bear.

Kursy na brytyjską galę Fame MMA znajdziemy na stronie zakładów bukmacherskich LVBET. Nie masz jeszcze konta w lvbet.pl ? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

ZawodnikKursZawodnikKurs
Andrew Henderson1.59Mike Fox2.19
Georgina Harrison2.04Ashley Marie1.69
Callum Markie1.69Casey Barker2.04
Sam Gowland1.69Marty Mckenna2.04
Scott T1.50Stevie Bear2.04
Ally Law1.85Harry Gallagher1.85

*kursy na dzień 8.12.2019 (20:00)

W miarę jak sport MMA zyskuje na popularności, gwiazdy ze wszystkich dziedzin sławy spotykają się pod jednym dachem, aby po raz pierwszy w Wielkiej Brytanii przetestować się na żywo w MMA. Gwiazdy z różnych form mediów, od gwiazd telewizji reality, YouTuberów po artystów muzycznych i twórców mediów społecznościowych, będą walczyć w FAME MMA UK 1 grudnia 2019 r.

Fame MMA UK – karta walk 12.12.2019

  • MAIN EVENT: Scott “Scotty T” Timlin – Stephen “Stevie Bear” Bear
  • Mike Fox – Andrew Henderson
  • Joel “JMX” Morris – Wojtek Gola
  • Sam Gowland – Marty McKenna
  • Daniel “Dapper Laughs” O’Reilly – Michael “Harvey” Jr
  • Ashley Marie – Georgia Harrison
  • Ally Law – Harry “Nightscape” Gallagher
  • Casey Barker – Callum Markie

Organizator FAME MMA UK Adam Horner mówi: „FAME MMA to niezwykle ekscytujące wydarzenie dla wszystkich zaangażowanych. Odnieśliśmy duży sukces w Polsce dzięki wyprzedanym wydarzeniom i transmisji PPV,. Oczekujemy, że podobne wydarzenie w Wielkiej Brytanii ma sens. MMA jest popularniejsze niż kiedykolwiek, a dla tak znanych osobistości zaangażowanie w nasz program jest fantastyczne ”.

Fame MMA UK – sylwetki zawodników

Scott Timlin (ur. 26 kwietnia 1988 r.) znany również jako Scotty T , to osobowość brytyjskiej telewizji reality show, która zasłynęła jako członek obsady serialu reality show MTV Geordie Shore . Pojawił się także na czwartej serii z przykł na plaży i wygrał siedemnasty serię z Celebrity Big Brother . Jest drugim członkiem obsady Geordie Shore, który wygrał serial, po Charlotte Crosby w 2013 roku. W marcu 2016 roku został ogłoszony twarzą boohooMAN

Wojtek Gola ma 31 lat i pochodzi z Poznania. Studiował turystykę i rekreację. Jest zdobywcą tytułu Mistrza Polski w slopestyle’u oraz podwójnego tytułu Mistrza Czech. Zajął 7. miejsce na Mistrzostwach Świata SMX w Niemczech. W 2013 roku został uczestnikiem kontrowersyjnego programu Warsaw Shore. Przez 9. sezonów imprezował z Ekipą z Warszawy, czyli m.in.: Eweliną „Eweloną” Kubiak, Pawłem „Trybsonem” Trybałą, Elizą Trybałą, Pawłem Cattaneo i Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem. W 2018 roku Gola odszedł z reality show. 30 czerwca 2018 Wojtek Gola wraz z youtuberem Michałem „Boxdel” Baronem, Rafałem Pasternakiem i Krzysztofem Rozparą zorganizowali pierszą gale mieszanych sztuk walki dla celebrytów, youtuberów, raperów i influencerów, czyli Fame MMA

Stephen Henry Bear (ur. 15 stycznia 1990 r.) to angielska „osobowość telewizyjna reality show”. Jego pierwszy występ telewizyjny miał miejsce w 2011 roku w Shipwrecked . Brał również udział w MTV reality show Ex na plaży w 2015 roku, a następnie ponownie w 2016 roku wygrał XVIII serię z Celebrity Big Brother w 2016 roku.

Joel JMX to brytyjski YouTuber, który zyskał popularność dzięki swoim filmom z gry FIFA na własnym kanale na YouTube. Jego seria wideo „Strip FIFA” pomogła jego kanałowi zdobyć ponad milion subskrybentów. Większość tych filmów została jednak usunięta, ponieważ zawierały wulgarne treści. Teraz jego filmy oparte są głównie na grze „FIFA Ultimate Team”, a jego kanał zawiera także filmy z reakcjami i wyzwaniami. JMX jest także właścicielem drugiego kanału, „JMX Plays”, w którym przesyła filmy związane z „FIFA Career Mode”. Jego brat, macocha i była dziewczyna kilkakrotnie pojawiali się w jego filmach.

Sam Gowland z Sunderland. Jest osobowością telewizyjną. Brał udział w Love Island serii 3. Były pracownik plaformy wierniczej mówi o sobie że staje się niegrzecznym chłopcem podczas wakacji. Łał! Brytyjskie brukowce często piszą o nim i jego związku z Chloe Ferry – celebrytką z Wysp Brytyjskich.

Dapper Laughs (ur. 17 czerwca 1984 r. W Kingston upon Thames , Londyn , Anglia) to pseudonim Daniela O’Reilly . Jest twórcą treści w mediach społecznościowych z Addlestone , Surrey. Opisał siebie jako „Krem nawilżający”. Szok! Dapper Laughs stał się znany na portalach społecznościowych Facebook i Vine , gdzie ma odpowiednio 72.407.000 i 4.575.000 obserwujących.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024