Silesion.PL

serwis informacyjny

Kurs 20.00 na dublet Lewego w Betfan

podwyzszony kurs na bramki lewandowskiego w Betfan

podwyzszony kurs na bramki lewandowskiego w Betfan

Wczorajszy kurs 25.0 na zwycięstwo Legii Warszawa dla nowo zarejestrowanych osób zakończył się bardzo pomyślnie – gracze rozpoczęli swoją przygodę z BETFAN od atrakcyjnej wygranej! Ci, którzy nie zdecydowali się jeszcze założyć konta i skorzystać z okazji na zgarnięcie 220 zł w gotówce, mogą się zreflektować już dzisiaj. O 10.00 wystartował kolejny „wystrzelony w kosmos” kurs.

Robert Lewandowski się nie zatrzymuje – w Bundeslidze trafiał do siatki w każdym ze swoich 12 występów i niewiele wskazuje na to, by seria ta zakończyła się w weekend. W końcu Bayern Monachium podejmie Herthę BSC, aktualnie ostatnią drużynę tabeli. Należy więc zapytać: ile goli Lewy strzeli?

Ci, którzy uważają, że odpowiedź brzmi „minimum dwa” powinni czym prędzej zarejestrować się w BETFAN. Nowi gracze mogą bowiem postawić na dublet Polaka po kursie… 20.0!

Zasady są bardzo proste:

1. Załóż konto i dokonaj depozytu na minimum 100 zł

2. Zagraj za 90 zł w ramach zakładu BEZ RYZYKA – 100% stawki wraca do Ciebie!

3. Zagraj za maksymalnie 10 zł w TYM miejscu na to, że Lewy strzeli co najmniej dwa gole w meczu z Herthą

4. Jeśli napastnik Bayernu stanie na wysokości zadania, pieniądze trafią na KONTO GŁÓWNE -> sam decydujesz jak je wykorzystasz

Robertowi Lewandowskiemu brakuje tylko 2 goli, aby osiągnąć poziom 300 bramek strzelonych w Bundeslidze! Czy uda mu się już w sobotę, w starciu z ostatnią w tabeli Herthą Berlin?

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024