Silesion.PL

serwis informacyjny

23 września Jerzy Brzeczek gościem Małgorzaty Domagalik w Kanale Sportowym

Niech Gadają

Niech Gadają

Były selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek 23.09.2021 r. będzie goście w programie “Niech gadają” Małgorzaty Domagalik. Przypomnijmy: 30 września 2020 roku miała premierę książka Małgorzata Domagalik „W Grze” – na przeszło 300 stronach Małgorzata Domagalik maluje prawdziwy portret Jerzego Brzęczka. Kilka dni później Krzysztof Stanowski z Kanału Sportowego przygotował kilkuodcinkowy cykl pt. „Mistrz i Małgorzata”, w którym krytykował książkę Domagalik.

Dziś pojawiła się informacja, że Małgorzata Domagalik łączy siły z Kanałem Sportowym. Poprowadzi w nim autorski program pod tytułem „Niech gadają!”. W premierowym odcinku już w najbliższy piątek o godz. 22 Małgorzatę Domagalik odwiedzi Joanna Jędrzejczyk, wielokrotna mistrzyni UFC, jedna z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych na świecie zawodniczek MMA. Kolejne odcinki w ramówce Kanału Sportowego będą emitowane na żywo w czwartki, o godzinie 22, co najmniej dwa razy w miesiącu. 

W kolejnym odcinku dziennikarka rozmawia m.in. z Rafałem Wilkiem, czterokrotnym medalistą igrzysk paraolimpijskich w handbike’u. Zaproszenie Domagalik przyjął też Jerzy Brzęczek.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author