Silesion.PL

serwis informacyjny

Kurs 100.0 w BETFAN na gola Lewego z Realem Madryt

Kurs 100 BETFAN na gola Lewego z Realem Madryt

Kurs 100 BETFAN na gola Lewego z Realem Madryt

Lewandowski to najgłośniejsze polskie nazwisko ostatnich dni. O Polaku mówi cały świat, a już w ten weekend RL9 zadebiutuje w barwach Barcelony. I to w jakim meczu, El Clásico!

Z tej okazji legalny bukmacher BETFAN przygotował dla nowych graczy w BETFAN specjalną promocję – możliwość postawienia na gola Lewego w starciu z Realem Madryt po szalonym kursie 100.0! Stawiając 2 zł, można wygrać 176 zł!

Zasady promocji:

1.            Zarejestruj się w BETFAN z kodem LEGALNY600

2.            Wpłać pierwszy depozyt w kwocie min. 20 zł

3.            Zagraj pierwszy kupon za minimum 18 zł z depozytu, by móc skorzystać z boosta.

4.            Następnie TUTAJ obstaw za maksymalnie 2 zł zakład SOLO na gola Roberta Lewandowskiego z Realem Madryt

5.            Wygrana trafia na konto główne

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024