Silesion.PL

serwis informacyjny

KULEMOLE! Ale nagrody! w gliwickim Centrum Handlowym FORUM

KULEMOLE Ale nagrody w gliwickim Centrum Handlowym FORUM

Młodzieżowy SUP, plażowe ręczniki z wakacyjnym printem, karty podarunkowe o wartości nawet 200 zł oraz dmuchana podstawka flaming na napoje – to wygrane w zabawie KULE MOLE! ALE NAGRODY! Od 21 do 29 lipca na scenie głównej w gliwickim Centrum Handlowym FORUM stanie ogromna bańka z dziesiątkami tańczących balonów wewnątrz. Każdy kto wyda 250 zł na zakupy może złapać balon, który predysponuje go do odbioru jednej z wielu nagród.

Lato w mieście nie musi być nudne. A już na pewno nie z FORUM Gliwice! Od 21 do 29 lipca w wielkiej bańce będą tańczyły balony. Kolorowej scenografii nie sposób będzie nie zauważyć, bowiem atrakcyjne balonowe elementy będą zachęcać i polecać się do robienia zdjęć i oznaczania! W te wakacje przygotowano nagrody z których ucieszą się pasjonaci słońca, sportów wodnych i letnich aktywności. Wszyscy Ci, dla których relaks nad wodą to definicja najlepszego urlopu będą mieli szanse zapełnić swoją wakacyjną walizkę nowymi akcesoriami letnimi, które z pewnością umilą letnie chwile.

– To nagrody, które są idealne na lato. Chcemy rozładować napięcie jakie się zwykle wiąże z wyjazdem i przygotowaniami do niego. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić wakacyjny nastrój i nagradzać tych, którzy na zakupy wybrali nasz obiekt – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.

Każdy kto w dniach od 21 do 29 lipca zrobi zakupy o wartości minimum 250zł na maksymalnie dwóch paragonach, zarejestruje dowody zakupu u hostess – podejmuje wyzwanie podczas którego w czasie 5 sekund ma złapać jeden z balonów znajdujących się w bańce. Uwaga! Balony lubią uciekać, więc koncentracja będzie tu bardzo ważna. Każdy balon posiada indywidualne oznaczenie wskazujące nagrodę. I każdy z nich wygrywa! W balonach ukryte są wakacyjne nagrody takie jak: okrągłe, plażowe ręczniki z wakacyjnym printem, karty podarunkowe o wartości 50, 100, 150 i 200 zł, a także dmuchane podstawki flaming na napoje.

Jeden uczestnik może odebrać dziennie jedną nagrodę w ramach akcji promocyjnej oraz zarejestrować dowody zakupu bez limitu. Dla 3 osób, które zarejestrują paragony o najwyższej, sumarycznej kwocie w takcie trwania akcji przewidziano nagrodę główną – deskę SUP 350cm! To będą wspaniałe wakacje!

Czekamy na Was na scenie głównej FORUM!

O CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH

FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe o pow. handlowej 43.000 mkw., położone w ścisłym centrum Gliwic. W 2017 r. obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne. Wśród około 120 najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora„zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, Deichmann, Douglas, Half Price (Grupa CCC), H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA, Home&You. Część rozrywkowa CH FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach, klub fitness Interfit Club, a także Bajkowy Labirynt – Centrum Rozrywki. W strefie restauracyjnej o oryginalnej architekturze i stylistyce, najemcy oferują dania różnych kuchni i stylów. Strefa jest przyjazna pupilom i ma wydzielone miejsce dla posiadaczy zwierząt. W centrum pod nazwą Biblioforum działa – jedna z nielicznych w Polsce – filia miejskiej biblioteki publicznej.

Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: MVGM, jedna z czołowych w Europie firm w obszarze zarządzania nieruchomościami

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024