Silesion.PL

serwis informacyjny

Kręć kilometry na Tour de France razem z Superbet

Kręć km na Tour de France razem z Superbet

W rytmie najpopularniejszego wyścigu kolarskiego rozgrywanego w dniach 1-23 lipca Superbet zaprasza do sportowej rywalizacji pomiędzy wszystkimi fanami dwóch kółek. Wystarczy posiadać konto w aplikacji Strava, gdzie w specjalnie utworzonej grupie, której przewodzi ambasador marki Superbet Jerzy Dudek wszyscy użytkownicy będą wykręcać kilometry pod hasłem przewodnim „No Sugar”. W zależności od długości przejechanego dystansu Superbet przeznaczy zebraną kwotę na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Dodatkowo dla najaktywniejszych uczestników przewidziano kolarskie nagrody!

Całkowita trasa tegorocznej Wielkiej Pętli to 3404 km. Za każde wykręcone 340,4 km przez uczestnika Superbet przekaże 100 PLN na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Motyw przewodni akcji „No Sugar” ma na celu zachęcenie do prowadzenia aktywnego trybu życia i podkreślenie problematyki osób chorych na cukrzycę, które mimo zdrowotnych przeciwności losu mogą osiągnąć wszystko o czym marzą, również w zakresie sportu wyczynowego.

Bardzo spodobał mi się pomysł Superbetu, którego charytatywny charakter dodatkowo podbija jego atrakcyjność. Sam jestem aktywny grając nadal w piłkę, golfa czy jeżdżąc na rowerze, ale teraz będę miał znacznie większa motywację, żeby ruszyć na rowerową trasę i wykręcić nieco więcej kilometrów. Po raz kolejny Superbet angażuje się w ważny projekt, dlatego jestem dumny, że mogę być jego częścią –podkreśla Jerzy Dudek, ambasador marki Superbet wspierający akcję.

Oprócz charytatywnego oblicza akcji Superbet nagrodzi wszystkich aktywnych użytkowników biorących udział w sportowym wyzwaniu. Dla każdego uczestnika, który osiągnie 340,4 km w trakcie trwania tegorocznej edycji Tour de France przewidziane są gwarantowane upominki w postaci bidonów. Osoby, które znajdą się w tabeli końcowej na miejscach 1-110 otrzymają od Superbet profesjonalną koszulkę kolarską uszytą specjalnie na potrzeby „No Sugar Challenge”.

Kręć kilometry na Tour de France razem z Superbet

Wszyscy zainteresowani dołączeniem do kolarskiego wyzwania od Superbet znajdą szczegóły na stronie https://lp.superbet.pl/tdf lub bezpośrednio w aplikacji Strava obserwując profil Jerzego Dudka (Strava Cyclist Profile | Jerzy Dudek).

O SUPERBET

Grupa Superbet to dynamicznie rosnący, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jednym z największych graczy w Europie. Grupa działa na blisko 30 rynkach i zatrudnia ponad 3,5 tysiąca pracowników na całym świecie. Udziałowcem Grupy jest największy na świecie fundusz private equity – amerykański Blackstone. Superbet inwestuje w innowacyjne oraz autorskie rozwiązania technologiczne. Superbet rozwija się organicznie oraz poprzez akwizycje, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w regionie CEE. Grupa na świecie działa pod markami Superbet, Napoleon i Lucky Days. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w oparciu o zezwolenie Min. Finansów RP w aplikacji mobilnej na systemy iOS, Android oraz na stronie superbet.pl. Firma jest zdobywcą nagród w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 i 2022 w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2022 roku przez United Nations Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *