Silesion.PL

serwis informacyjny

Kurs 200.00 na wygrany zakład na transfer Declana Rice’a do Arsenalu w letnim okienku transferowym 2023

Go Super Peszko Superbet

Superbet

Transfer Declana Rice’a z West Hamu do Arsenalu budzi coraz większe wątpliwości. Oferty ze strony “Kanonierów” są systematycznie odrzucane przez “The Hammers”. Niemniej jednak, według angielskich mediów, transfer staje się coraz bardziej realny. W związku z tym Superbet, bukmacher znany z szerokiej oferty zakładów, przygotował interesującą promocję dla swoich graczy.

Firma oferuje kurs o wartości 200.00 na wygrany zakład dotyczący transferu Declana Rice’a do Arsenalu w letnim okienku transferowym 2023. Aby wziąć udział w tej promocji, konieczne jest założenie konta w Superbet w określonym czasie i wpłata pierwszego depozytu o minimalnej wartości 50 zł. Dodatkowo, gracz musi zawrzeć pierwszy kupon singiel, na którym znajduje się typ dotyczący transferu Rice’a do Arsenalu. Minimalna stawka zakładu wynosi 2 PLN, a wcześniej należy wyrazić zgodę na cele marketingowe. Każdy gracz, który spełni te warunki, może otrzymać jeden bonus.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

Ponadto, dla graczy, którzy zarejestrują swoje konto w trakcie trwania promocji “Bonus 400 PLN za wygrany zakład na transfer Declana Rice’a do Arsenalu w letnim okienku transferowym 2023”, dostępny jest dodatkowy bonus. Po dokonaniu wpłaty pierwszego depozytu o wartości minimum 50 PLN, gracze otrzymają ekskluzywny freebet o wartości 34 PLN.

Aby skorzystać z tej oferty, na kuponie musi znajdować się typ zakładu związany z transferem Declana Rice’a do Arsenalu w letnim okienku transferowym 2023. Konkretnie, typ zakładu to: SPECJALNE – PIŁKA NOŻNA – TRANSFERY – DECLAN RICE – KLUB ZAWODNIKA W DNIU 03.09.2023 – Arsenal.

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Bonus 400 PLN za wygrany zakład na transfer Declana Rice’a do Arsenalu w letnim okienku transferowym 2023

 1. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
 2. Na kuponie musi znajdować się typ z oferty na transfer Declana Rice’a do Arsenalu w letnim okienku transferowym 2023 (typ zakładu: SPECJALNE – PIŁKA NOŻNA – TRANSFERY – DECLAN RICE – KLUB ZAWODNIKA W DNIU 03.09.2023 – Arsenal).
 3. Bonus to 400 PLN za poprawny typ na transfer Declana Rice’a do Arsenalu w letnim okienku transferowym 2023.
 4. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN.
 5. Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 6. Bonus zostanie przelany na konto Gracza do 72 godzin po zakończeniu promocji.
 7. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 8. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4. Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 9. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 400 PLN za wygrany zakład na transfer Declana Rice’a do Arsenalu w letnim okienku transferowym 2023”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 400 PLN za wygrany zakład na transfer Declana Rice’a do Arsenalu w letnim okienku transferowym 2023 nie zostaną aktywowane.
 10. Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 11. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 400 PLN za wygrany zakład na transfer Declana Rice’a do Arsenalu w letnim okienku transferowym 2023” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 12. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze