Silesion.PL

serwis informacyjny

Korona Handball – KPR Kobierzyce: sparingowo w Kielcach

Tradycyjna grudniowa przerwa, przeznaczona na turnieje rangi mistrzowskiej w piłce ręcznej kobiet, nie oznacza wcale wolnego czasu dla drużyn występujących w PGNiG Superlidze. Po tygodniowym urlopie, po ostatnim listopadowym meczu z drużyną z Koszalina, do treningów wróciły szczypiornistki KPR-u Gminy Kobierzyce, które ostro wzięły się do pracy.

Do następnego meczu ligowego został równo miesiąc, ale podopieczne Edyty Majdzińskiej nie chcą zmarnować tego czasu i szybko rozpoczęły poszukiwania potencjalnych sparingpartnerów. Pierwszym rywalem będzie pierwszoligowa Korona Handball Kielce, czyli klub, który śmiało mógłby występować w Superlidze, gdyby nie przedsezonowe zawirowania związane z otrzymaniem licencji.

Wynik meczu z pewnością będzie sprawą drugorzędną, warto jednak będzie przećwiczyć różne warianty taktyczne oraz pozostać po prostu w rytmie meczowym. Mecz odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 17.15 w hali kieleckiego MOSiR-u przy ulicy Krakowskiej.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023