Silesion.PL

serwis informacyjny

Firma Meritum sponsorem 9. kolejki PlusLigi

Firma Meritum została sponsorem 9. kolejki PlusLigi. Ta nowa forma współpracy z partnerami biznesowymi ma sprawić, że Liga Mistrzów Świata będzie jeszcze atrakcyjniejsza dla potencjalnych sponsorów.

– Bardzo się cieszę, że wprowadzamy nowe możliwości i pozyskujemy kolejnych partnerów
– mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – Sponsor kolejki dzięki współpracy z nami będzie widoczny w halach, otrzyma specjalne pakiety u naszych partnerów medialnych i dodatkowo będzie bardzo dobrze widoczny w naszych kanałach informacyjnych. Już teraz widzimy, że taki pomysł się sprawdzi, bowiem sporo firm jest zainteresowanych współpracą z Ligą Mistrzów Świata. To kolejny krok w rozwoju naszych produktów – podkreśla prezes Zagumny.

Firma Meritum – Sponsor 9. kolejki PlusLigi
Działa w branży budowlanej – wykonując dla swoich Klientów kompleksowe aranżacje wnętrz „pod klucz”, tzw. fit-out w obiektach wielkopowierzchniowych typu sklepy, hotele, magazyny czy hale produkcyjne. Ponadto zajmuje się kompleksowym wykonawstwem i obsługą instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Firma zapewnia najnowocześniejsze i energooszczędne rozwiązania w sektorze instalacji i budownictwa – aktualnie prowadząc rozwój w kierunku wdrażania i wykonawstwa rozwiązań ekologicznych, np. elektrownie fotowoltaiczne.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024