Silesion.PL

serwis informacyjny

Konferencja Fame MMA UK 17 listopada 2019

Pierwsza i jedyna brytyjska federacja MMA celebrytów czyli FAME MMA UK zorganizuje swoje pierwsze wydarzenie – galę FAME MMA UK 1 na Utilita Arena w Newcastle 14 grudnia 2019 r. Zawodnicy będą mogli zabrać głos na nadchodzącej konferencji prasowej na Uniwersytecie Northumbria Student Union, 17 listopada o godzinie 20:30 czasu polskiego. Spodziewaj się fajerwerków!

https://www.youtube.com/watch?v=nzrYqJw0wjE

W miarę jak sport MMA zyskuje na popularności, gwiazdy ze wszystkich dziedzin sławy spotykają się pod jednym dachem, aby po raz pierwszy w Wielkiej Brytanii przetestować się na żywo w MMA. Gwiazdy z różnych form mediów, od gwiazd telewizji reality, YouTuberów po artystów muzycznych i twórców mediów społecznościowych, będą walczyć w FAME MMA UK 1 grudnia 2019 r.

Utilita Arena w Newcastle będzie gospodarzem tego pierwszego tego rodzaju wydarzenia z ulubionym miastem rodzinnym i gwiazdą Geordie Shore, Scotty T, która poprowadzi wieczór swoim pojedynkiem z Ex On The Beach i zwycięzcą Big Brother Celebrity Stevie Bear. Prowadzeni przez światowej sławy DJ, producenta i prezentera telewizyjnego Charliego Slotha, sławni zawodnicy będą konkurować w pełnym kontakcie z mieszanymi sztukami walki – tym razem walcząc o prawdziwe miejsce w klatce, a nie o siłę!

Pełna karta walki:

  • Główne wydarzenie: Scotty T przeciwko Stevie Bear * Dwie znane brytyjskie postacie reality TV
  • Co-main: Ally Law przeciwko Nightscape Harry Gallagher  * Daredevil giganci z brytyjskiego YouTube
    Samem Gowlandem i Marty Mckenną * Gwiazdy telewizji Reality i koledzy z Geordie
  • Joel JMX v tbc  * Ulubiony YouTuber i gracz
  • Dapper przeciwko Harvey * Podcaster i zabawny człowiek walczą przeciwko raperowi i członkowi So Solid Crew
  • Callum Markie przeciwko Casey Barker * Popularni YouTuberzy
  • Ashley Marie przeciwko Georgia Harrison  * Gracz YouTube oraz uczestnik Love Island i gwiazdaTOWIE
  • Andrew Henderson przeciwko Mike Fox * Pro Freestyle Footballer i śmieszny człowiek z YouTube

Organizator FAME MMA UK Adam Horner mówi: „FAME MMA to niezwykle ekscytujące wydarzenie dla wszystkich zaangażowanych. Odnieśliśmy duży sukces w Polsce dzięki wyprzedanym wydarzeniom i transmisji PPV,. Oczekujemy, że podobne wydarzenie w Wielkiej Brytanii ma sens. MMA jest popularniejsze niż kiedykolwiek, a dla tak znanych osobistości zaangażowanie w nasz program jest fantastyczne ”.

„MMA ma teraz szerokie grono odbiorców; dążymy do tego, aby uczynić go jeszcze szerszym i otworzyć ten wspaniały sport dla wszystkich widzów. Oczekujemy, że w tłumie pojawi się wiele celebrytów, a także rodziny i entuzjaści MMA. Oglądanie ulubionej gwiazdy telewizji reality lub walki w YouTube jest ekscytujące, a talent, na który nie możemy się doczekać. Spodziewaj się wielkiej rozrywki podczas walk i na arenie ”.

Bądź częścią wieczornej rozrywki i świadkiem nocy, której nie można zapomnieć.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024