Silesion.PL

serwis informacyjny

Kompromitacja polskich drużyn w LE? Nie w BETFAN

Nie ukrywamy, że mamy pełne obawy odnośnie dzisiejszych występów polskich drużyn w eliminacjach do Ligi Europy. Wy też pewnie tak macie, więc bukmacher BETFAN wychodzi Wam naprzeciw i oferuje specjalną promocję w ramach Radaru 365.

Zagrajcie za 49 zł na co najmniej jedno wydarzenie związane z meczami polskich drużyn. Minimalny kurs łączny kuponu – 3.0. Jeżeli Cracovia i Legia odpadną to dostaniecie na osłodę równowartość 200 zł. A wszystko po to, żeby w ten czwartkowy wieczór – w razie kompromitacji – było nieco przyjemniej.

ZASADY:

1. Promocja obowiązuje w dniu 18.07, do godziny 19:00

2. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 49 złotych.

3. Kupon musi mieć łączny kurs minimalny 3.0. Na kuponie musi znaleźć się co najmniej jedno zdarzenie z oferty na dzisiejsze mecze polskich drużyn w europejskich pucharach. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 18.07, 23:59

4. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

5. Jeżeli obie polskie drużyny odpadną z rywalizacji w europejskich pucharach, gracz otrzyma bonus o równowartości 200 złotych. Bonus wyniesie 20 zł. (Przyznane bonusy podlegają przemnożeniu x10 przy przepisaniu na konto główne). Zwrot jest dokonywany za jeden, najkorzystniejszy kupon.

6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ.

7. Bonus zostanie dopisany w piątek, 19.07

8. Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024