Silesion.PL

serwis informacyjny

KomboDoładowanie w PZBuk

Skorzystasz z wyjątkowej promocji?

Postaw w PZBuk zakład wielokrotny i zyskaj do 15% więcej!

Oferta obejmuje wielokrotne zakłady przedmeczowe na następujące ligi piłki nożnej: Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa oraz mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów.

Dodatkowe wygrane nie podlegają wymogom obrotu!

Regulamin usługi “Kombodoładowanie” ▾

Promocja “Kombodoładowanie” – Zasady i warunki korzystania z oferty

1. Organizatorem promocji Kombodoładowanie jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej PZBuk.

2. Promocja Kombodoładowanie polega na zwiększeniu wygranej – dodatkowa wygrana – z zakładu wielokrotnego spełniającego konkretne wymagania, określone w niniejszym Regulaminie.

3. Dodatkowe wygrane stanowią określony procent podstawowej wygranej z zakładu w zależności od ilości pozycji na kuponie : – zakład podwójny – 1%, potrójny – 2%, 4-krotny – 3%, 5-krotny- 4%, 6-krotny – 5%, 7-10-krotny – 10%, 11-krotny i więcej – 15 %.

4. Maksymalna kwota dodatkowych wygranych z jednego kuponu może wynieść równowartość 10 000 GBP.

5. Każde zdarzenie zawarte na kuponie wielokrotnym musi posiadać kurs co najmniej 1.2.

6. Kwota dodatkowych wygranych wynikających z promocji jest każdorazowo podana na kuponie gracza zgodnie z obowiązującymi stawkami.

7. Promocja Kombodoładowanie jest dostępna na wielokrotne zakłady przedmeczowe następujących lig piłki nożnej: Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Esktraklasa oraz na mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów. Oferta może zostać zmieniona w dowolnym momencie.

8. Zakłady, w przypadku których wynik może dać częściową wygraną lub które mogą spowodować zwrot wniesionej stawki (np. remis lub handicap azjatycki) są wykluczone z promocji Kombodoładowanie.

9. Zakłady wielokrotne postawione poprzez zakładkę zakładów systemowych, nie są objęte promocją Kombodoładowanie.

10. Zakład postawiony przy pomocy “darmowego zakładu” przyznanego w ramach dowolnej promocji nie jest objęty promocją Kombodoładowanie.

11. Zakłady objęte promocją Cash out są wykluczone z promocji Kombodoładowanie.

12. Dodatkowe wygrane z promocji Kombodoładowanie dodawane są do konta gracza niezwłocznie po rozliczeniu zakładu jako oddzielna kwota bez dodatkowych warunków obrotu przed wypłatą.

13. W przypadku zmiany/odwołania jednego lub większej ilości zdarzeń na kuponie, zmiany kursów, błędów na stronie PZBuk ma prawo do anulowania dodatkowych wygranych wynikłych z promocji Kombodoładowanie.

14. PZBuk ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą promocję bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia.

15. Pzbuk.pl może anulować dodatkowe wygrane wynikające z promocji Kombodoładowanie w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.

16. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author