Silesion.PL

serwis informacyjny

Kod promocyjny w PZBuk zakłady bukmacherskie

Obstawienie wyników, przewidywanie rezultatów różnego rodzaju wydarzeń sportowych, gry hazardowe czy uczestnictwo w turniejach, to obecnie hobby wielu ludzi, jak również sposób na dorobienie do „wypłaty”. Wiele osób rozwija w ten sposób swoje pasje, jak również poszerza sportową wiedzę. Uczestniczenie w tego rodzaju rozrywce możliwe jest dzięki ofertom proponowanym przez legalnych bukmacherów, działających w stacjonarnych punktach zakładów sportowych, jak również na łamach serwisów internetowych.

JAKI BONUSOPIS BONUSU
 Promocyjny Kod PZBuk:LEGBUK
Zakłady: Ekskluzywna oferta:Darmowy zakład 50 zł bez wymogów obrotu.
Bez Depozytu: Ekskluzywna oferta: 10 PLN freebet
Mobile:Wypłata w 15 minut, Bezpłatne transmisje NBA i specjalne promocje
Legalny Bukmacherzezwolenie Ministerstwa Finansów z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017

PZBuk Kod Promocyjny

Wybierz jeden z trzech bonusów:

 • Wpłać 100 zł i odbierz 50 zł; kod bonusowy: PZBONUS1
 • Wpłać 200 zł i odbierz 130 zł; kod bonusowy: PZBONUS2
 • Wpłać 500 zł i odbierz 375 zł; kod bonusowy: PZBONUS3

Aby skorzystać z oferty gracz musi zalogować się na swoje konto i wpisać kod
bonusowy odpowiadający wybranemu przez niego bonusowi w pole “Kod bonusowy”, w zakładce “Sklep” i aktywować bonus podczas depozytu. Gracz musi posiadać prawidłowo zweryfikowany numer telefonu.

Możesz wybrać tylko jedną ofertę. Wpisanie kolejnego kodu bonusowego spowoduje anulowanie wszystkich dostępnych ofert. Oferta promocyjna ważna jest do godziny 23.59 CET do dnia 14/4/2019.

PZBuk opinie

Jednym z młodych, lecz prężnie rozwijających się operatorów jest PZbuk (Polskie Zakłady Bukmacherskie). Bukmacher PZBuk w połowie 2018 roku otrzymał wymaganą licencję Ministra Finansów (numer zezwolenia PS4.6831.26.2017). Użytkownicy serwisu, korzystający z usług operatora nie muszą obawiać się nieprzyjemności ze strony Urzędu Celnego, ani żadnych konsekwencji karnych wynikających z udziału w nielegalnych zakładach. Gra, śledzenie wydarzeń, uczestnictwo w proponowanych wyzwaniach, przygotowywanie i finalizowanie kuponów jest w pełni legalne i zgodne z polskim prawem.

Legalne zakłady działają zgodnie z literą prawa, zapewniając bezpieczeństwo swoim klientom, ochronę danych osobowych oraz gwarancję uczciwości zarządzania środkami i wypłat należności. Legalne zakłady chcąc zrekompensować graczom obowiązek opłacania dość wysokiego podatku, a także walcząc o każdego klienta, prześcigają się w ofertach, bonusach i promocjach. Każdy z operatorów przygotowuje indywidualną propozycję skierowaną do poszczególnych użytkowników, a także kusi coraz nowszymi i atrakcyjniejszymi usługami i opcjami.

Oferta promocyjna PZBuk

Aby móc skorzystać z precyzyjnie przygotowanej oferty operatora, należy utworzyć własne, indywidualne konto gracza. Proces rejestracji przebiega szybko i bezproblemowo, a wymogami, jakie stawia serwis jest podanie i potwierdzenie danych osobowych, jak również zapoznanie się i akceptacja przygotowanego regulaminu. Utworzenie konta i zatwierdzenie postawionych warunków i wymogów uprawnia użytkownika do odebrania przygotowanego bonusu. Już na samym początku przygody z ofertą i usługami serwisu, gracz zostaje uhonorowany nagrodą. Należy jednak pamiętać, aby podczas rejestracji wpisać kod promocyjny (na 2019 rok kod: LegalnyBukmacher).

Dzięki przygotowanemu kodowi każdy nowy, pełnoletni użytkownik serwisu zostaje obdarzony nagrodami materialnymi i niematerialnymi, które pomogą zaznajomić się z serwisem, jak również zainwestować większe środki podczas zawierania zakładów. Dzięki użyciu aktualnego kodu bonusowego, oferta każdego nowo zarejestrowanego gracza powiększy się, jak również podniesie możliwości gracza.

Freebet w PZbuk

Każdy użytkownik, która zarejestrował się do serwisu PZBuk, a także wpisał odpowiedni kod bonusowy może spodziewać się upominku w postaci 50 zł, które można wykorzystać w każdej z proponowanych gier i zakładów. Kwota, jaką proponuje ten młody operator jest bardzo imponująca i zadawalająca. Jest to jeden z niewielu bukmacherów operujących tak korzystnym bonusem powitalnym. Oprócz wysokiej kwoty bonusu, PZBuk oferuje bardzo korzystne warunki wykorzystania go. Niespodzianką dla graczy i wielką zaletą serwisu jest sposób wykorzystania i brak ograniczeń podarowanej kwoty. Bukmacher nie narzuca żadnych norm i wymogów, które nakazują parokrotne obrócenie podarowanym prezentem. Jednymi zasadami, dotyczącymi bonusu jest określony ograniczony czas wykorzystania go oraz utworzenie łącznego zakładu z kursem min.2.0 za minimum 50 zł. Operator na wykorzystanie przyznanego upominku przeznaczył 60 dni.

Zaletą proponowanego wykorzystania kodu i otrzymanego dzięki niemu bonusu w postaci 50 zł, jest fakt, że wszystkie wygrane dzięki darmowemu zakładowi, w pełni przechodzą na konto gracza. Serwis nie pobiera żadnej prowizji, nie odbiera kwoty wysokości zakładu, jak również zezwala na natychmiastowe wypłacenie środków lub wprowadzenie ich ponownie do gry.

Legalny bukmacher PZBuk, proponując kod bonusowy oraz wypłacając na konto gracza 50 zł freebetu, podarowuje każdemu nowemu użytkownikowi 2000 punktów, które z łatwością można wymienić na darmowe zakłady. Gracze po zalogowaniu się na konto mogą wymienić darmowe punkty na dwa darmowe zakłady o wysokości 5 zł lub dalej zbierać punkty. Nowi, zarejestrowani gracze, mają możliwość w prosty, szybki i przystępny sposób zbierać i gromadzić punkty, podczas gry i zawierania zakładów.

Aby móc skorzystać z dostępnego kodu bonusowego, dającego wiele ciekawych nagród i związanych z nimi możliwości gry, należy śledzić aktualności związane z serwisem i operatorem. Bukmacher przyznaje upominki każdego miesiąca, a proponowane promocje i wysokość bonusu przedstawione są na stronie operatora.

Uściślając warunki pozyskania i wykorzystania kodu bonusowego przyznawanego podczas rejestracji konta w serwisie PZBuk należy:

 • wejść na stronę operatora PZBuk,
 • rozpocząć proces rejestracji,
 • podać dane osobowe, zamieszczone w dowodzie osobistym,
 • podać numer telefonu,
 • potwierdzić i zweryfikować podane informacje,
 • wpłacić pierwszy depozyt,
 • postawić zakład wielokrotny o łącznym kursie 2.0 i kwocie minimum 50 zł,
 • wylogować się i ponownie załogować na utworzone konto,
 • wykorzystać darmowy zakład w ciągu 60 dni, tworząc kupon o łącznej wartości kursu 2.0,
 • w przypadku wygranej zdecydować czy natychmiastowo wypłacić pieniądze, czy wprowadzić je do ponownego obrotu.

Inne bonusy bukmachera PZBuk

Kod promocyjny w zakładach bukmacherskich PZBuk, to nie jedyna promocja, którą przygotował operator. Serwis stopniowo powiększa swoją ofertę, usługi i atrakcyjność promocji. Z dnia na dzień pojawia się coraz więcej promocji na zakłady, a same rabaty dostosowane są do oczekiwań graczy. Dzięki możliwościom, jakie daje witryna można w indywidualny dla siebie sposób zapoznać się z serwisem, przetestować proponowane usługi, jak również stworzyć własny system gry oraz schemat postępowania, nie ryzykując przy tym utraty środków. Wirtualne żetony, możliwość gier demo pozwala oswoić się z system i w odpowiednim czasie podjąć realna grę.

Warto także zwrócić uwagę na proponowany przez PZBuk bonus – kombodoładowanie. Opcja ta, to specjalny bonus, na którym gracz może zarobić o 15 % więcej. Rabat ten dotyczy zakładów AKO, zawieranych na mecze piłki nożnej w rozgrywkach takich jak: Premier Leauge, La Liga, Bundesliga, Ligue A, Serie A, Ekstraklasa, Liga Mistrzów, Liga Europy oraz mecze polskiej reprezentacji.

W ramach promocji obstawiony kupon zyskuje na wartości, odpowiednio do ilości zawartych w nim meczów. Przy zakładzie z dwoma meczami do kuponu dodawane jest 1 % wartości zakładu, natomiast przy ujęciu 11 i więcej spotkań, wartość ta wzrasta do 15%.

PZBuk przygotowuje także, indywidualny program lojalnościowy, który w niedługim czasie ma dołączyć do atrakcyjnych ofert operatora. Zgromadzone punkty, podczas zawierania zakładów, można będzie wymienić na prezenty umieszczone w Sklepie Gracza.

PZBuk recenzja

Pomimo niewielkiego doświadczenia oraz jak na razie niedługiego istnienia na polskim rynku, bukmacher PZBuk przedstawia atrakcyjną ofertę promocyjną, dzięki której zjednuje sobie coraz więcej zadowolonych użytkowników. Ciekawy bonus powitalny, niewymagające oraz korzystne warunki wykorzystania go, możliwość powiększenia swojej wygranej, przygotowywany program lojalnościowy to jedne z zalet serwisu, który nadal się rozwija i przygotowuje swoją ofertę zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami graczy.

Przyglądając się bliżej innym aspektom i usługom, które znajdują się w ofercie bukmachera, należy zwrócić uwagę na przemyślanie i ciekawie przedstawiony zbiór wydarzeń i zakładów podzielonych na grupy i kategorie. Esporty i sporty wirtualne także należy zaliczyć do atrakcyjnych propozycji operatora. Bukmacher posiada rozgrywki takie jak: LoL, Dota 2, Overwatch, Rainbow Six, Fifa czy Star Craft, a także imponującą ilość różnorodnych turniejów.

PZBuk przedstawia także atrakcyjną propozycję zakładów na żywo, które cechują się rozbudowaną ofertą, a także komfortem i wygodą realizowania i obstawiania ich.

Ciekawe bonusy powitalne, rabaty oraz promocje przygotowane przez PZBuk, mnogość zakładów i propozycji przedstawionych przez operatora, prosta i intuicyjna strona internetowa, fachowa i miła obsługa klienta, rozwój i dostosowywanie oferty do potrzeb i oczekiwań klientów to główne cechy zachęcające graczy do rejestracji i korzystania z usług tego operatora.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024