Silesion.PL

serwis informacyjny

Są co najmniej 3 powody, dla których warto zarejestrować się na Gry Lotto . Pierwszy to oczywiście możliwość gry bez wychodzenia z domu, o każdej porze i z dowolnego miejsca w Polsce. Drugi to wygoda, dzięki możliwości gry na wiele losowań oraz subskrybowania ulubionych kuponów. Trzeci to rozpoczynająca się właśnie wielka promocja kodów o wartości 10 zł na dowolne gry z portfolio marki LOTTO. Promocja potrwa do końca 2019 roku.

Jak wykorzystać kod promocyjny Lotto?

Kod promocyjny, który widzisz na naszej stronie internetowej możesz wykorzystać wpisując go w specjalne pole, które znajduje się w ostatnim kroku procesu rejestracji. Rejestracja do serwisu trwa tylko kilka minut i jest całkowicie bezpieczna. Po prawidłowym zarejestrowaniu się do serwisu i wpisaniu odpowiedniego kodu, na swoim koncie gracza zobaczysz 10 zł, które od razu możesz wykorzystać na grę online.

Jaki jest kod promocyjny w Lotto?

Podczas rejestracji w specjalnym polu do wpisania kodu promocyjnego wpisz kod WYGRYWAMYRAZEM (Wygrywamy Razem – bez spacji). Nie ma znaczenia czy wpiszesz go dużymi czy małymi literami. Jeżeli będzie poprawne na pewno zadziała. PO zarejestrowaniu wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto gracza. Tam będzie na Ciebie czekać 10 PLN oraz szansa do wygrywania!

Rejestracja krok po kroku w Lotto

Abyś mógł spróbować swojego szczęścia w grach LOTTO online powinieneś zarejestrować się na www.gry.lotto.pl. Rejestracja składa się z kilku kroków. Pierwszy polega na wypełnieniu formularza z danymi osobowymi. W kolejnym należy ustawić limit środków i czasu, który chcesz spędzić na stronie z naszymi grami. Następnie poprosimy Cię o personalizację swojego konta i zapoznanie się z niezbędnymi oświadczeniami i regulaminami. W tym miejscu znajduje się także specjalne pole do wpisania kodu promocyjnego. Nie ma znaczenia czy wpiszesz go dużymi czy małymi literami. Jeżeli będzie poprawne na pewno zadziała. Po aktywacji konta już tylko dwa kroki dzielą Cię od pierwszej gry online. Po pierwsze musimy mieć pewność, że jesteś osobą pełnoletnią. Dlatego aby zweryfikować Twoje dane będziemy potrzebowali skanu dowodu osobistego. Po poprawnej weryfikacji Twojej tożsamości zdjęcie dowodu, które nam przesłałeś zostanie automatycznie usunięte z naszej bazy. Wszzystko po to, żebyś mógł bezpiecznie grać! Na koniec wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto gracza. Tam będzie na Ciebie czekać 10 zł oraz moc radości z grania i… wygrywania!

W co można zagrać za 10 zł w Lotto?

Opcji jest wiele, a czekające na szczęśliwców wygrane naprawdę wysokie! Za 10 zł można zawrzeć 3 zakłady w ulubioną grę Polaków – Lotto. Można także 5 razy zagrać w Keno, w którym losowania odbywają się co 4 minuty. Można spróbować również obstawić mix zakładów np. 1 w Lotto, 1 w Mini Lotto, 1 w Multi Multi i 1 w Keno. Jak widać 1 kupon promocyjny o wartości 10 zł to wiele szans na wygraną!

Życzymy wysokich wygranych!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

2 thoughts on “Lotto nowy kod promocyjny na darmowy bonus 10 PLN

  1. Czy mozna wpisać gdzieś kod na bonus 10zl przy logowaniu bo nie wpisałam go przy rejestracji

Comments are closed.