Silesion.PL

serwis informacyjny

Kod na darmowy dostęp do treści Przeglądu Sportowego od Fuksiarza

otwarta klodka darmowa tresc za darmo

otwarta klodka darmowa tresc za darmo

Specjalna promocja na ME 2020 oferowana przez legalne zakłady Fuksiarz PL, skierowana wyłącznie do pełnoletnich czytelników. Promocja obowiązuje od dnia 10.06.2021 r. od godz. 17:00 do odwołania. Promocja przeznaczona jest dla nowo zarejestrowanych na stronie internetowej Fuksiarz PL Graczy, których numer telefonu został przez Organizatora prawidłowo zweryfikowany oraz pod warunkiem wpisanie przez Gracza w polu „kod promocyjny” hasła: PSZFUKSEM. W ramach promocji Fuksiarz przyznaje Graczowi kod 3 miesięcznej subskrypcji w serwisie Przegląd Sportowy.

Kod subskrypcji zostanie przyznany drogą mailową na adres email zarejestrowany na Koncie Gracza w terminie do 24 godzin od poprawnej rejestracji Konta oraz dokonania minimalnej wpłaty. Termin ważności kodu do użycia to 30.09.2021. Udział w Promocji nie wyklucza otrzymania Promocji “Oferta Powitalna – Cashback”.

Przegląd Sportowy to najstarsza gazeta wydawana w Polsce oraz jedna z najstarszych gazet o tematyce sportowej na świecie. Jego pierwszy numer ukazał się w sobotę, 21 maja 1921. Natomiast Fuksiarz to jeden z najmłodszych bukmacherów, działających legalnie na polskim rynku zakładów wzajemnych.

W ramach subskrypcji otrzymasz:

  • Treści dziennika Przeglądu Sportowego i serwisu przegladsportowy.pl
  • Skarby Kibica, które są cyklicznie dodawane do papierowego wydania gazety – w formacie pdf
  • Dodatki Przeglądu Sportowego: Ligowy Weekend, Magazyn Lig Zagranicznych, Przegląd Sportowy Historia
  • Felietony, artykuły, reportaże znanych dziennikarzy i ekspertów ze świata sportu
Czym jest subskrypcja Przeglądu Sportowego?

Kupując subskrypcję Przeglądu Sportowego otrzymujesz dostęp do wszystkich płatnych treści serwisu przegladsportowy.pl są to treści z dziennika Przegląd Sportowy, dodatki Przeglądu Sportowego: Ligowy Weekend, Magazyn Lig Zagranicznych, Przegląd Sportowy Historia, dedykowane felietony; artykuły; reportaże uznanych postaci; podcasty o tematyce ogólnosportowej.

Co muszę zrobić, aby uzyskać darmowy abonament Przeglądu Sportowego na 3 miesiące?

Należy zarejestrować się na Fuksiarz PL z TEGO linku, a następnie wpisać kod promocyjny PSZFUKSEM na stronie tego bukmachera. Ostatnim krokiem jest wpłacenie pierwszego depozytu na zakłady bukmacherskie w minimalnej kwocie 50 PLN

Jak długo muszę czekać na kod do darmowej subskrypcji Przeglądu Sportowego?

W ciągu 24 godzin otrzymasz kod na 3-miesięczny abonament online Przeglądu Sportowego

Co zyskuję rejestrując się w Fuksiarz z kodem promocyjnym?

Otrzymasz 3-miesięczną subskrypcję Przeglądu Sportowego za darmo oraz bonus powitalny Fuksiarz PL a także Prawdziwy Cashback 50% do 500 PLN bez obrotu

Na jakich urządzeniach można korzystać z oferty subskrypcji Przeglądu Sportowego?

Serwis PS jest przystosowany różnych urządzeń, więc można z niego wygodnie korzystać na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych (smartfon. tablet).

Czy muszę mieć konto, aby korzystać z subskrypcji Przeglądu Sportowego?

Tak, dostęp do płatnych treści serwisu przegladsportowy.pi możliwy jest po zalogowaniu się na uprzednio stworzone konto.

Czy bukmacher Fuksiarz działa legalnie w Polsce?

Tak. Bukmacherska Sp. z o.o. (Fuksiarz) posiada zezwolenie Ministra Finansów: PS4.6831.1.2020 ID: 7645684 z późniejszymi zmianami. Obowiązuje zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia. Hazard może prowadzić do uzależnienia i nieść ze sobą konsekwencje jak każde inne uzależnienie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024