Silesion.PL

serwis informacyjny

Knockout Boxing Night 28: Diablo i Szeremeta zawładną ringiem w Białymstoku

Knockout Boxing Night 28 Diablo i Szeremeta zawladna ringiem w Bialymstoku

Knockout Boxing Night 28 Diablo i Szeremeta zawladna ringiem w Bialymstoku

Już 20 maja 2023 Wielki Boks Zawodowy wraca do Białegostoku! Gala Knockout Boxing Night 28 w zjawiskowej Filharmonii Podlaskiej, a w walce wieczoru pochodzący z Białegostoku, Kamil Szeremeta, który stanie do wielkiego rewanżu z francuskim pięściarzem Nizarem Trimechem – ich ostatni pojedynek zakończył się remisem, czas wyłonić zwycięzcę!

W co-main evencie gali występ 2-krotnego Mistrza Świata, najpopularniejszego cruisera, Krzysztofa DIABLO Włodarczyka, który nadal gwarantuje emocje w ringu i czeka na kolejną mistrzowską szansę!

W pozostałych walkach cała plejada najlepszych polskich pięściarzy: topowy polski super średni Mateusz Tryc (14-1, 7KO), wschodząca gwiazda wagi półciężkiej Janek Czerklewicz (9-1, 2KO), a także niepokonany Kamil Gardzielik (15-0, 3 KO) oraz Rafał Wołczecki (8-0, 5KO) i Mateusz Wojtasiński (3-0, 1 KO).

Zapowiada się noc klasycznego boksu w podlaskiej filharmonii!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024