Silesion.PL

serwis informacyjny

DAZN: Canelo Alvarez vs John Ryder w sobotę 6 maja 2023

DAZN Canelo Alvarez vs John Ryder w sobote 6 maja 2023 1

DAZN Canelo Alvarez vs John Ryder w sobote 6 maja 2023 1

Pojedynek Canelo Alvarez vs John Ryder odbędzie się w najbliższą sobotę na żywo i wyłącznie na platformie DAZN, sportowym serwisie streamingowym.

Po ponad dziesięciu latach przerwy meksykańska legenda Saul “Canelo” Alvarez powróci do rywalizacji w swoim kraju. Canelo (58-2-2, 39 KO) wraca do swojego rodzinnego miasta Guadalajary, by zmierzyć się z obowiązkowym pretendentem do tytułu WBO – Johnem Ryderem (32-5, 18 KO) w walce, która pozwoli znanemu meksykańskiemu pięściarzowi zachować jego niekwestionowany tytuł superśredniowagi.

Alvarez po raz ostatni w ringu pojawił się we wrześniu 2022 roku, kiedy skutecznie obronił swoje mistrzostwa w walce z Gennadijem Golovkinem w Las Vegas. Tymczasem angielski pretendent Ryder zdobył wakujący tytuł tymczasowego mistrza superśredniej w walce z Zachem Parkerem w listopadzie 2022 roku. Teraz 34-letni Brytyjczyk przygotowuje się do zdecydowanie największego momentu w swojej karierze, gdy stanie przed wyzwaniem rywalizacji z czterokrotnym mistrzem świata Canelo przed spodziewaną pełną widownią w Meksyku.

NA JAKICH URZĄDZENIACH MOŻNA OGLĄDAĆ DAZN?  

Wydarzenia sportowe, transmitowane w DAZN można zobaczyć na stronie internetowej dazn.com oraz na urządzeniach elektronicznych (aplikacja DAZN):  

URZĄDZENIA MOBILNE STREAMING TV ORAZ KONSOLA 
iPhone’a, iPadaAmazon Fire TVPlaystation 4, Pro
Telefony z Androidem, tabletyAmazon Fire TV StickPlaystation 5
Tablet Amazon FireAndroid TVXbox One X
Telewizor appleXbox One X|S
Google ChromecastXbox One, One S
LG Smart TV, SmartcastSeria Xboksa X
Panasonic Smart TV
Samsung Smart TV
Sony Smart TV

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024