Silesion.PL

serwis informacyjny

Kler – liczba widzów w premierowy weekend przekroczy 600 tysięcy?

Zakłady bukmacherskie: film Kler nie przekroczy 600 tysięcy widzów w ten weekend?

Jak myślicie ilu widzów pójdzie do kin w pierwszy weekend emisji? O filmie „Kler” Wojciecha Smarzowskiego jest głośno już przed premierą. 

Zakłady bukmacherskie Fortuna wystawiły ofertę na takie właśnie wydarzenie: TAK: 1,75 NIE: 1,85 (kurs z 12:30 27.09.2018)

Oczywiście kurs może w każdej chwili się zmienić. Na jego wpływ może mieć także zapowiedź niektórych kin o niewyświetlaniu filmu Wojciecha Smarzowskiego

Po Ostrołęce kino w Grodzisku Mazowieckim poinformowało, że nie będzie prezentowało głośnego filmu Wojciecha Smarzowskiego pt. „Kler”. Decyzję wytłumaczył dyrektor Centrum Kultury.

Decyzja o tym, czy film będzie wyświetlany w danym obiekcie, leży po stronie kina. Jeśli chodzi o film „Kler”, wszystkim kinom zostały zaproponowane standardowe warunki współpracy, na jakich odbywa się ona w przypadku filmów premierowych. Jak zawsze, są one także dostosowane do współpracy z mniejszymi obiektami. Jeśli chodzi o Centrum Kultury w Grodzisku, nigdy nie było mowy o zasadzie całodniowego wyświetlania przez trzy tygodnie wyłącznie tego filmu. – powiedział dyrektor dystrybucji Kina Świat, Paweł Glica

Film „Kler” Wojciecha Smarzowskiego pokazuje bohaterów złamanych przez życie, najczęściej skrzywdzonych w dzieciństwie. Nie radzą sobie z demonami z przeszłości i zazwyczaj w dorosłym życiu krzywdzą innych. Brawurowo zagrali ich: Arkadiusz Jakubik (w roli księdza Andrzeja Kukuły), Jacek Braciak (jako ksiądz Leszek Lisowski) i Robert Więckiewicz (ksiądz Tadeusz Trybus) oraz znakomity Janusz Gajos (arcybiskup Mordowicz).

Każdy z bohaterów filmu „Kler” Wojciecha Smarzowskiego ma sporo „za uszami”. Do problemów z alkoholem, dochodzą romanse, drobne oszustwa i kombinacje finansowe, pedofilia. Dzięki genialnej organizacji hierarchów, wszystko uchodzi im płazem. Bo przecież „kościół jest święty, ale tworzą go ludzie grzeszni”.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author