Silesion.PL

serwis informacyjny

List sponsora LV BET do Wisły Kraków w sprawie reportażu Superwizjera

Główny sponsor krakowskiej Wisły zagroził, że może rozwiązać umowę, jeśli zarzuty wobec klubu, ujawnione w reportażu telewizyjnym nie zostaną wyjaśnione. Pismo do Wisły Kraków wysłane przez głównego sponsora LV BET zamieścił Szymon Jadczak na Twitterze

Dotyczy: umowy współpracy w zakresie sponsorowania klubu piłkarskiego z dnia 18.12.2017r.

Działając w imieniu spółki pod firmą LV BET Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, w związku z tym, że reprezentowana przeze mnie Spółka jest głównym sponsorem klubu piłkarskiego Wisła Kraków, zwrcam się z prośbą o udzielenie przez Panią Prezes wyjaśnień w opisanej poniżej sprawie.

W ostatnim czasie w mediach elektronicznych opublikowany został artykuł pt. “Brutalny gang i jego wpływy w jednym z najstarszych klubów piłkarskich“. Ponadto, w programie telewizyjnym SUPERWIZJER wyemitowany został reportaż dotyczący tego samego tematu. Autorzy ww. publikacji sugerują, że Zarząd Towarzystwa Sportowego Wisły Kraków oraz spółki Wisła Kraków S.A. jest powiązana z brutalnym gangiem pseudokibiców, w którym kieruje Paweł M., pseudonim “Misiek”. W publikacji wskazano, że ww. jest często widywany w restauracji znajdującej się w klubowym budynku Wisły oraz, że osoby z nim powiązane zdobyły pełnię władzy w klubie Wisła Kraków. Wydźwięk publikacji jest zdecydowanie negatywny. Co więcej, w reportażu wyraźnie zasugerowano, że Pani Prezes odmówiła udzielenia komentarza w przedmiotowej sprawie.

Okoliczności opisane przez dziennikarzy mogą mieć istotne znaczenie dla dalszego sponsorowania Panstwa Klubu. Gdyby bowiem okazał że ww. informacje miedialne są prawdziwe, mogłoby to wpłynąć negatywnie na wizerunek zarówno Klubu, jak i spółki LV BET. W takiej sytuacji, zaistniałaby przesłanka do przedterminowego rozwiązania [wypowiedzenia] umowy sponsorskiej.

Mając powyższe na uwadze, proszę Panią Prezes o udzielenie stosownych wyjaśnień, w celu zagwarantowania obu Strono, dlaszej owocnej współpracy.

Z poważaniem
Prezes Zarządu
Rafał Wójtowicz

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. KRS. 00000534588

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024