7 grudnia 2021

Silesion.PL

serwis informacyjny

Kiedy sezon 2 Mandalorian? Jesienią 2020 roku

Drugi sezon serialu Gwiezdne Wojny Mandalorian będzie miał premierę na Disney Plus jesienią 2020 roku, potwierdził w piątek współtwórca serii Jon Favreau. Mandaloriański sezon 2 został oficjalnie zamówiony przez Disney +, zanim serial zadebiutował w serwisie streamingowym.

Favreau opublikował tweeta wraz z czymś, co wydaje się być makietą prawie nagiego Gamorreana, zielonoskórą postać o pysku świni, który pojawił się po raz pierwszy w Gwiezdnych wojnach: Powrót Jedi jako strażnik w pałacu Jabby the Hutt.

Favreau powiedział, że planuje wyreżyserować odcinek sezonu 2. W nowym sezonie prawdopodobnie dowiemy się więcej o broni, którą użył Moff Gideon (Giancarlo Esposito) w zwiastunie finału sezonu.

Sezon 1 koncentrował się głównie na walce Mando o ochronę Baby Yody przed byłymi Imperialistami i rywalizującymi łowcami nagród. Wygląda na to, że misja będzie nadal napędzać fabułę sezonu 2. Mamy nadzieję że w kolejnym sezonie znajdziemy odpowiedź na pytanie o potencjalny związek krwi między Yodą i Baby Yodą. Teraz, gdy Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie zostały już zaprezentowane publiczności, mamy nadzieję, że Mandalorianin będzie miał więcej swobody w łączeniu się z wydarzeniami z trylogii sequela.

Oprócz kolejnego sezonu Mandalorian , fani Gwiezdnych Wojen dostaną dwie dodatkowe serie na Disney Plus , jedną z udziałem Obi-Wana Kenobiego (Ewan McGregor), a drugą z udziałem Cassiana Andora Rogue One (Diego Luna). Te seriale nie mają jeszcze potwierdzonych dat wydania.

Copyright © 2016-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Silesion dla Śląska.