Silesion.PL

serwis informacyjny

Na sobotę masa. Masa zdarzeń. W Betfan zwrot 199 PLN

Dziś w zakładach bukmacherskich BETFAN mamy masę zdarzeń  i aż szkoda by było z tego nie skorzystać. Tak więc proponujemy Wam specjalną ofertę w ramach Radaru365!

Już dziś zagrajcie za 199 zł co najmniej 5 zdarzeń sportowych z minimalnymi kursami równymi 1.4. Jeśli jedno zdarzenie Wam nie wejdzie, wówczas bukmacher BETFAN gwarantuje zwrot równowartości stawki na konto bonusowe.

ZASADY:

1. Promocja obowiązuje w dniu 28.12

2. Należy zawrzeć kupon za 199 zł, na którym znajdzie cię co najmniej 5 zdarzeń. Kurs każdego zdarzenia na kuponie musi wynosić co najmniej 1,4. Do promocji nie zaliczają się kupony zawierające zdarzenia typu “remis nie ma zakładu”, “drużyna X wygra nie ma zakładu”. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 28.12, 23:59.

3. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

4. Jeżeli kupon okaże się przegrany,  ponieważ nie wejdzie jeden mecz, gracz otrzyma bonus. Graczom, którzy spełnią wszystkie warunki zostanie przyznany bonus 20 zł o równowartości 200 zł. Ewentualny zwrot jest dokonywany tylko za pierwszy, kwalifikujący się kupon.

5. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni.  Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ. Bonusu nie można anulować, jeśli jakiekolwiek kupon jest w trakcie rozliczania.

6.  Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.  BETFAN rości sobie prawa do indywidualnych wykluczeń graczy. Promocja nie łączy się z promocją powitalną – jeśli zagranie z radaru zostanie użyte do obrotu depozytem, zwrot nie zostanie przyznany.

7. Bonus zostanie przyznany w ciągu 72 h od rozliczenia zakładu

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author