Silesion.PL

serwis informacyjny

Kiedy pierwsze zwolnienia w Ekstraklasie?

Doskonale wiemy o tym, że początki w Ekstraklasie bywają trudne. Słaby start danego zespołu zazwyczaj powoduje nerwowość w zarządzie, przez co często zwalniani są trenerzy. Niewykluczone, że w tym sezonie będzie podobnie.

NAJPIERW SPOGLĄDAMY NA BENIAMINKÓW

Będziemy patrzeć głównie w kierunku trenerów prowadzących kluby, które dopiero co awansowały do Ekstraklasy. Mowa o Podbeskidziu Bielsko-Biała, Warcie Poznań i Stali Mielec. O ile wydaje nam się, że na samym początku w dwóch pierwszych klubach nie powinno być większych rotacji, o tyle w Stali działają na razie niezrozumiale. Tamtejszy zarząd uznał, że Dariusz Marzec, który w 1. Lidze zajął z ekipą z Mielca pierwsze miejsce, powinien zostać zwolniony. Jego miejsce zajął Dariusz Skrzypczak, który do tej pory pracował z młodzieżą poznańskiego Lecha.

Sporo działo się także w Jagiellonii Białystok, którą przejął Bogdan Zając, były asystent Adama Nawałki. Nie wiadomo, jak poradzi sobie w roli pierwszego szkoleniowca. Może być hit, może być kit. Ponadto czujemy, że nerwowo może być także na początku sezonu w Wiśle Płock, Wiśle Kraków czy Zagłębiu Lubin, jeśli nie będzie wyników.

POŁOWA LIGI MA WZGLĘDNY SPOKÓJ

Gdzie powinno być spokojnie? W Rakowie Częstochowa, Piaście Gliwice, Górniku Zabrze, Lechii Gdańsk, Cracovii, Legii Warszawa oraz w Lechu Poznań. Wszędzie – poza „Kolejorzem” – szkoleniowcami są Polacy. Zagadką jest Pogoń Szczecin, którą prowadzi Kosta Runjaić. Chwalony jest za swoją pracę w ekipie „Portowców”, jednak w poprzednim sezonie zajął szóste miejsce, mimo że oczekiwano od niego TOP 3 i europejskich pucharów. W Śląsku Wrocław natomiast oczekiwania są coraz większe, dlatego ważny jest bardzo dobry start.

BETFAN możecie typować, czy w terminie od 21 sierpnia do 14 września co najmniej jeden stały trener straci posadę w zespole z Ekstraklasy. Szanse na to według analityków legalnego polskiego bukmachera wynoszą 43%. Sądzicie, że tak się faktycznie stanie? Nasza liga jest nieprzewidywalna. Niewykluczone, że w tym czasie będzie panowała normalność, jak i że zwolnionych zostanie ze trzech szkoleniowców.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author