Silesion.PL

serwis informacyjny

KBN33: Pięściarski koncert w Filharmonii Podlaskiej. Obejrzyj kolejne PROMO

Już 24 lutego w wyjątkowej Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku gala boksu zawodowego Knockout Boxing Night 33. W walce wieczoru bohater lokalnej publiczności, białostoczanin, były pretendent do tytułu Mistrza Świata Kamil Szeremeta (25-2-1, 8 KO), który stanie do walki z pochodzącym z Ekwadoru Abelem Miną (17-3. 9 KO) o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski wagi super średniej. 

To nie koniec wrażeń na deskach białostockiej opery! W pozostałych walkach powrót nadziei polskiej wagi średniej – Fiodora Czerkaszyna (22-1, 14 KO). Jego przeciwnikiem będzie kolumbijski bombardier Jairo Delgado (11-2, 8 KO). W ringu pojawi się również były 2-krotny Mistrz Świata, Krzysztof “Diablo” Włodarczyk (64-4-1, 44 KO). Kibice mogą zacierać ręcę na polsko-polski pojedynek, Przemysława Zyśka (18-2, 6KO) z Kamilem Urbańskim (3-1, 2KO). Kartę walk dopełni występ mieszkającego w Polsce Kubańczyka, Ihosvanego Garcii (11-0, 8 KO) oraz wrocławianina Rafała Wołczeckiego (10-0, 7 KO).

Galę KBN33 wyróżnia nie tylko fightcard złożony z czołowych i utytułowanych polskich pięściarzy, ale także unikalne otoczenie. Gala w Operze i Filharmonii Podlaskiej to nie tylko sportowe widowisko, ale także szansa dla miłośników boksu na przeżycie emocji w wyjątkowym miejscu, gdzie każdy cios nabiera dodatkowego znaczenia.

W tym tygodniu szykujemy również wydarzenia towarzyszące gali. W ramach tzw. fightweeku zawodników będzie można zobaczyć podczas otwartego treningu i oficjalnej ceremonii ważenia.

Oba wydarzenia odbędą się w Alfa Centrum (ul. Świętojańska 15, Białystok) i będą otwarte dla kibiców. W czwartek o godz. 18 pięściarze wezmą udział w medialnych treningu, zaś w piątek o godz. 18 staną naprzeciw siebie podczas oficjalnego ważenia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024