Silesion.PL

serwis informacyjny

23 lutego oficjalna ceremonia ważenia przed XTB KSW Epic w Gliwicach

Federacja KSW zaprasza wszystkich fanów na oficjalną  ceremonię ważenia  przed galą  XTB KSW Epic w Gliwicach. Ważenie odbędzie się w piątek,  23 lutego o 19:00 w Centrum Handlowym FORUM w Gliwicach. Wstęp dla kibiców na ważenie jest wolny. Już o godzinie  16:30 wystartuje Strefa Fana  otwarta dla wszystkich fanów KSW. Na miejscu pojawią się między innymi goście specjalni w osobach Michała Materli, Jakuba Wikłacza, Macieja Jewtuszki, Wiktorii Czyżewskiej. Na fanów będzie czekało również wiele atrakcji od partnerów KSW. Po ważeniu kibice będą mieli okazję spotkać się z bohaterami sobotniej gali, zdobyć od nich autografy, zdjęcia i zamienić kilka słów. Oficjalną ceremonię ważenia i face to face fani będą mogli obejrzeć również na żywo  na Facebooku i kanale YouTube organizacji KSW, a także na Canal+ Online.  Fortuna z ofertą PPV za zakład na galę KSW EPIC

Na wadze oraz tradycyjnych spotkaniach twarzą w twarz kibice zobaczą wszystkich uczestników gali, w tym bohaterów walki wieczoru: Tomasza Adamka i Mameda Chalidowa.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024