Silesion.PL

serwis informacyjny

Katowicki przemarsz 1-szo Majowy w obronie osób bezdomnych i wykluczonych

Katowicki przemarsz 1 szo Majowy w obronie osob bezdomnych i wykluczonych 2023

Katowicki przemarsz 1 szo Majowy w obronie osob bezdomnych i wykluczonych 2023

Górnośląskie Towarzystwo Charytatywne w Katowicach poinformowało, że dzisiaj, tj. 1 maja 2023 roku, o godzinie 11:00, odbył się tradycyjny przemarsz na rzecz osób bezdomnych i wykluczonych społecznie. Przemarsz rozpoczął się pod Centrum Socjalnym Górnośląskiego Towarzystwa Charytatywnego przy ulicy Jagiellońskiej 19 i kierował się w stronę katowickiego Rynku, a następnie powrócił na miejsce startu. Po zakończeniu przemarszu przewodniczący Dietmar Brehmer wygłosił przemówienie, podkreślając problemy z jakimi borykają się osoby bezdomne i wykluczone społecznie.

Po zakończeniu demonstracji uczestnicy otrzymali ciepły posiłek obiadowy. Warto podkreślić, że każdego dnia z pomocy Górnośląskiego Towarzystwa Charytatywnego korzysta aż 500 osób, które są najbardziej potrzebujące.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024