Silesion.PL

serwis informacyjny

Kasomania w TOTALbet: Adrian z Poznania wygrał 2000 zł!

Dziś, jak co piątek, oprócz codziennego losowania w Kasomanii (10 x 100 zł),

TOTALbet rozdał również dodatkowe nagrody w postaci 500 zł oraz 2000 zł. Szczęśliwym zwycięzcą najwyższej z tych nagród został Adrian z Poznania!

– To naprawdę fenomenalna wiadomość! – powiedział gdy zadzwoniliśmy do niego chwilę po losowaniu. – Codziennie wchodzę na stronę i sprawdzam listę zwycięzców szukając siebie. Bardzo się cieszę, że udało się wygrać! – dodał.

Jaka jest recepta na wygraną? Oddajmy głos temu, który to sprawdził.

– Od początku celowo kupowałem losy do loterii. Kasomania od razu wydała mi się ciekawą promocją i zapisałem się z marszu. Kto nie ryzykuje nie pije szampana, a dziś szampan będzie zacny – zdradza szczęśliwy zwycięzca, przy okazji informując o planach na wieczór.

Jak się okazuje, Kasomania potrafi cieszyć nie tylko gdy się wygrywa.

– Fajne jest oczekiwanie na godzinę 14, losowanie i dodatkowy dreszczyk emocji „a może mnie wylosują? – mówi Adrian. – W finale będzie kilkadziesiąt tysięcy do wygrania, już nie mogę się doczekać! – kończy.

Faktycznie – w finale czeka na Was pula aż 100 000 zł, a nagroda główna to 50 000! Już jutro kolejne losowanie i tak aż do 4.01.2019!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author