Silesion.PL

serwis informacyjny

Bonusowe El Clasico

W ten weekend cały piłkarski świat skieruje wzrok w kierunku Półwyspu Iberyjskiego – przed nami wyczekiwane El Clásico!

Hiszpańskie derby od wielu lat przyciągają uwagę milionów kibiców jako najsłynniejsza rywalizacja w historii piłki klubowej. Z tej wyjątkowej okazji, Fortuna przygotowała promocję nie tylko dla fanów hiszpańskiego futbolu. Poznaj Bonusowe El Clásico i zgarnij nawet 100 zł!

Zasady promocji są klasycznie proste!

Wystarczy, w dniach 26 – 28.10.2018 r., postawić przez naszą stronę www lub aplikację mobilną kupon za minimum 100 zł brutto, zawierający przynajmniej 4 zdarzenia z oferty prematch, w tym jedno związane z kultowym meczem FC Barcelony z Realem Madryt

Gracze, których zakłady spełnią warunki promocji a dodatkowo okażą się wygrane, otrzymają bonusowe 100 zł w punktach FKP.

Jeśli z całego kuponu „nie wejdzie” jedno zdarzenie – zostanie zwrócone 50 zł w punktach FKP.

Warto pamiętać, że promocja obejmuje wydarzenia, które zostaną rozstrzygnięte do 28.10. 2018 r. do 23:59.

Promocja nie dotyczy kuponów Early Cash Out, Maxikombi, zakładów specjalnych oraz zawartych w ramach ofert HIT DNIA lub Ekspert+.

Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 29.10.2018 r. do godz 23:59.

Więcej szczegółów w Regulaminie na stronie Fortuny

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author