Silesion.PL

serwis informacyjny

Karta walk HIGH League 3 w komplecie! PPV już w sprzedaży

Robert Hardkorowy Koksu Burneika vs Robert Robur Orzechowski na HIGH League 3

Robert Hardkorowy Koksu Burneika vs Robert Robur Orzechowski na HIGH League 3

Pełna karta walk HIGH League 3 została już ogłoszona! 4 czerwca w ERGO ARENIE dojdzie do kolejnej wielkiej gali Malika Montany. PPV już w sprzedaży na HighLive.TV. Bilety dostępne na Eventim.pl.

Do rozpiski dodane zostały dwa pojedynki otwierające galę. Zmierzą się w nich Mateusz “Tarzan” Leśniak z Pawłem “Scarface’em” Bombą oraz Przemysław “Kolar” Kolarczyk i Alan “Alan Człowieku” Godziński.

“Tarzan” wystąpił na HIGH League 2, gdzie, mimo że przegrał z Konradem Karwatem, zaprezentował się ze świetnej strony. Walkę przyjął na dzień przed galą! Jego konkurent, “Scarface”, to charakterny wojownik z Gdańska. Szykują nam się trójmiejskie derby w ERGO ARENIE.

“Kolara” wszyscy pamiętają z pierwszej edycji, gdzie skonfrontował się z Jakubem Nowaczkiewiczem. Jego rywal, “Alan Człowieku”, to debiutujący w MMA charyzmatyczny raper.

W jednej z głównych walk HIGH League 3 dojdzie do pojedynku dwóch światów. Naprzeciw siebie w klatce staną raper i streetfighter, Alberto Simao, oraz gwiazda mediów społecznościowych i YouTube’a, Marcin Dubiel.

Alberto to jeden z najsłynniejszych polskich raperów i gwiazda GM2L Malika Montany. W klatce nie czeka na niego łatwe zadanie. Jego rywal, jeden z najsłynniejszych polskich influencerów, wyjdzie do walki już po raz czwarty, ale po raz pierwszy pod szyldem HIGH League. 

W prawdziwym freak-fighcie zmierzą się kulturyści Robert “Robur WK” Orzechowski i Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika, a w brutalnym boksie birmańskim skonfrontują się Aniela “Lil Masti” Bogusz i Zusje Astafiewa. Uwaga, headshoty dozwolone! Kolejny konflikt w klatce wyjaśnią też Denis “Bad Boy” Załęcki i Mateusz “Don Diego” Kubiszyn.

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. To trzeba przeżyć na żywo! Bilety na wydarzenie w ERGO ARENIE są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 79 złotych.

Pełna oferta zakładów na galę HIGH League 3 będzie dostępna wyłącznie w Fortunie. Informacje dot. HIGH League 3 będą ogłaszane w mediach społecznościowych organizacji.

Aktualna karta walk HIGH LEAGUE III:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author