Silesion.PL

serwis informacyjny

Kalendarz Adwentowy 2021 w forBET

Kalendarz Adwentowy 2021 w forBET

Kalendarz Adwentowy 2021 w forBET

Gra bez podatku i darmowe 20 PLN za rejestrację

Czas rozpocząć kolejny Kalendarz Adwentowy. Jako prekursor tego typu promocji na naszym rynku, forBET nie byłby sobą gdyby tego nie zrobili. Codziennie będziesz mógł odkrywać nową promocję, a skoro tu teraz jesteś to znaczy, że jesteś ciekawy co legalny bukmacher forBET ma dla Ciebie na start. Pierwszego dnia w forBET czekają aż dwie promocje – jedną dla stałych graczy, drugą dla nowych, którzy chcą rozpocząć grę.

Promocją dla stałych graczy jest promocja BEZ PODATKU na piłkę nożną. Jedyne co musisz zrobić, aby zgarniać aż o 14% wygranych więcej, to grać dzisiaj kupony AKO (min. 3 zdarzenia, każde z kursem 1.30) z piłki nożnej, a współczynnik na Twoim kuponie automatycznie zmieni się na 1.0.

Promocją dla nowych graczy jest FREEBET 20 PLN za rejestrację konta. Jeżeli jeszcze nie masz u nas konta, to przejdź przez bardzo szybki proces rejestracji! Po pozytywnej weryfikacji Twojego konta bonus pojawi się na saldzie bonusowym. Środkami bonusowymi wystarczy obrócić jednokrotnie kuponem z min. 2 zdarzeniami, kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.20 oraz kursem ogólnym kuponu min. 2.0.

To nie wszystko! Możesz również skorzystać z Pakietu Powitalnego, w ramach którego możesz odebrać:

  • 100% bonusu od pierwszego depozytu aż do 2000 PLN
  • mnożnik wygranej MaxiZysk do 200 PLN do drugiej wpłaty ( jesteśmy jedynym bukmacherem na świecie, który posiada taką promocję w swojej ofercie!)
  • 14 dni bez podatku

ForBET, jako firma bukmacherska działający w internecie na podstawie licencji: Zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016 wydane na okres 6 lat, oferuje swoim klientom bardzo atrakcyjne kursy, dzięki czemu zdobywa coraz większe uznanie. Atutem tego bukmachera jest również bogata oferta zdarzeń oraz dyscyplin sportowych, których niejeden tradycyjny bukmacher może nam pozazdrościć.

Hazard może uzależniać, graj odpowiedzialnie. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024