Silesion.PL

serwis informacyjny

Jubileuszowa koszulka na 75-lecie Śląska Wrocław

Jubileuszowa koszulka na 75 lecie Slaska Wroclaw przod

Jubileuszowa koszulka na 75 lecie Slaska Wroclaw przod

Śląsk Wrocław to już 75 lat dumnej historii. Z tej okazji wspólnie z 11teamsports oraz Nike klub zaprezentował unikalną koszulkę, w której wrocławianie zagrają podczas meczu z Legią Warszawa. Trykot trafi do sprzedaży w czwartek, a pierwszeństwo zakupu będą mieć karnetowicze.

Monochromatyczne barwy, wyjątkowa tarcza zaprojektowana na 75-lecie klubu, elementy ozdobne, tłoczenia i unikalna numeracja każdego wyprodukowanego egzemplarza – tak w skrócie wygląda meczowy trykot stworzony specjalnie na jubileusz powstania klubu. Piłkarze Śląska zagrają w nich tylko raz – 13 listopada o 17:30 przeciwko Legii Warszawa na Tarczyński Arena Wrocław.

Koszulka stworzona została przez Śląsk Wrocław wraz z firmą Nike oraz 11teamsports, oficjalnym dystrybutorem sprzętu sportowego klubu. Design trykotu, kolory, nadruki i tłoczenia, zdecydowanie odróżniają go od wszystkich pozostałych koszulek meczowych WKS-u, dzięki czemu jubileuszowy komplet jest absolutnie niepowtarzalny i wyjątkowy. Tak jak historia Śląska Wrocław.

Najważniejszą częścią koszulki jest monochromatyczny emblemat w kształcie tarczy, aplikowany metodą 3D. Znak ma wpisany w siebie obecnie używany herb klubu, duży napis “75 lat” oraz daty 1947 i 2022. Na dole znajdują się zielono-biało-czerwone paski, nawiązujące do barw Śląska Wrocław. Całość nadaje koszulce szlachetności i uwydatnia jej unikalny charakter – ten emblemat nie jest bowiem wykorzystywany nigdzie indziej.

By jeszcze mocniej zaznaczyć 75-letnią historię klubu, z przodu koszulki widoczny jest również duży, tłoczony numer „75”. Każdy z 750 wyprodukowanych trykotów w swojej dolnej części posiada wyróżniający logotyp oraz swój unikalny numer.

Koszulka wykonana jest z poliestru w technologii DRI-FIT, z tyłu i po bokach posiada specjalną siateczkę, co pozwala na komfortowe użytkowanie na co dzień oraz podczas wysiłku fizycznego. Wszystkie logotypy i nadruki będę wykonane w monochromatycznych odcieniach szarości, a za wyrażenie zgody na ten zabieg klub dziękuje swoim sponsorom i partnerom, którzy widoczni są na meczowych koszulkach Śląska Wrocław.

Sesja zdjęciowa z udziałem zawodników Śląska, Patricka Olsena i Konrada Poprawy, została zorganizowana w “Sali Czarnej” Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu.

Jubileuszowy trykot trafi do sprzedaży w czwartek, 3 listopada. Przez pierwsze dwa dni przedsprzedaży (tj. czwartek i piątek) zakupu w cenie 279 zł będą mogli dokonywać wyłącznie kibice posiadający aktualne karnety na mecze Śląska Wrocław, którzy muszą w tym celu odwiedzić FanShopy #Oporowska oraz #NaStadionie (oba sklepy otwarte w godzinach 10-18). By docenić karnetowiczów, ale jednocześnie nie pozbawić możliwości kupna koszulki innych fanów, przez pierwsze dwa dni sprzedaży posiadacz karnetu będzie mógł zakupić maksymalnie jedną koszulkę. Od soboty, 4 listopada (o północy), trykoty trafią do otwartej sprzedaży dla wszystkich chętnych, również w sklepie on-line, w cenie 329 zł. Regulamin przedsprzedaży dostępny na stronie slaskwroclaw.pl

Jubileuszowa koszulka na 75-lecie Śląska Wrocław tył fot. Dawid Antecki/slaskwroclaw.pl.

Limitowana koszulka to najlepsze, co kibic WKS-u może ubrać na ostatni tegoroczny mecz, podczas którego świętować będziemy 75-lecie klubu. Spotkanie Śląsk vs. Legia w niedzielę, 13 listopada, o godz. 17:30 na Tarczyński Arena Wrocław. Bilety już w sprzedaży.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024