Silesion.PL

serwis informacyjny

Raków Częstochowa z apelem do kibiców w sprawie plakatów z prośbami o koszulki

lewandowski koszulka pierogi

lewandowski koszulka pierogi

“Długo się z tym wstrzymywaliśmy, ale chcemy Was prosić o zrezygnowanie z przynoszenia na mecz plakatów z prośbami o koszulki” – czytamy w oświadczeniu Rakowa Częstochowa.

“Drodzy Kibice!
Jesteśmy niezwykle wdzięczni za wszystkie gesty i przejawy wsparcia dla drużyny. Największą radość sprawia nam obecność na trybunach najmłodszych kibiców, którzy w zawodnikach widzą swoich idoli i emocjonują się każdym ich zagraniem.

Długo się z tym wstrzymywaliśmy, ale chcemy Was prosić o zrezygnowanie z przynoszenia na mecz plakatów z prośbami o koszulki.

W ostatnich miesiącach liczba plakatów znacznie urosła, a po meczach wielu młodych fanów czeka na zawodników, którzy mimo dobrych chęci nie są już w stanie wręczyć koszulki każdemu, co może być postrzegane jako przejaw arogancji lub obojętności. Przyszedł taki czas, że musimy powiedzieć stop”, by uniknąć nieporozumień, które mogą coraz częściej pojawiać się w przyszłości.

Pamiętając o najmłodszych kibicach, którzy są przyszłością Rakowa i naszym wielkim powodem do dumy, będziemy jeszcze bardziej zacieśniać więzi, podejmując kolejne działania, by mecze Rakowa dostarczały dzieciom jak najwięcej radości i emocji. Dziś jednak prosimy Was o wyrozumiałość.”

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).