JSW pozostaje partnerem strategicznym GKS-u Jastrzębie
Władze Jastrzębskiej Spółki Węglowej spotkały się z przedstawicielami trzech największych klubów sportowych wspieranych przez JSW.
Tomasz Cudny, prezes zarządu JSW oraz Artur Wojtków, zastępca prezesa JSW ds. pracy i polityki społecznej spotkali się z prezesami klubów sportowych: Marcinem Ćwikłą, prezesem GKS Jastrzębie, Kazimierzem Szynalem, prezesem JKH GKS Jastrzębie oraz Adamem Gorolem, prezesem KS Jastrzębski Węgiel. Podczas spotkania podpisano kolejne umowy sponsorskie oraz omówiono zasady współpracy w obszarze sponsoringu w 2022 roku.
– Działalność sponsoringowa jest dla nas fundamentem, na którym opieramy wizerunek Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Dzięki współpracy z zawodowymi klubami sportowymi, bez wątpienia, rozpoznawalność marki jest coraz większa, i to nie tylko w kraju, ale również w Europie. Sport w działalności sponsoringowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej odgrywa bardzo ważną rolę również dla naszych pracowników i mieszkańców regionu. Jesteśmy największym pracodawcą w regionie, nasi pracownicy są kibicami. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie i chcemy promować sport oraz zdrowy i aktywny styl życia wśród naszych pracowników – powiedział Tomasz Cudny, prezes JSW podczas spotkania.
– Bardzo się cieszę z kontynuacji tej współpracy. Ekspozycja na koszulkach meczowych tak uznanej marki, jaką jest Jastrzębska Spółka Węglowa, jest dla nas dużą nobilitacją. Pragnę podziękować zarządowi JSW S.A. z Prezesem Tomaszem Cudnym i Arturem Wojtkowem na czele za decyzję, ale również wsparcie w wielu innych obszarach, w których możemy realizować wspólne projekty skierowane do lokalnej społeczności. Współpraca z tak świadomie działającą organizacją to wielka przyjemność – mówi Marcin Ćwikła, prezes zarządu GKS Jastrzębie.
Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź Silesion.pl codziennie. Obserwuj Silesion.pl!
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).